Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Kia Soul?

Dla wielu osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest konieczne, w rzeczywistości niektórzy właściciele Kia Soul korzystają ze swojego samochodu tylko w prywatnym miejscu i przy niskich prędkościach. Niemniej jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, choć nie narażają w ten sposób innych kierowców – jest to niezgodne z prawem. Nauczymy Cię jednak tylko dla pierwszej kategorii osób wyłącz alarm pasa w swojej Kia Soul, aby można było jeździć bez paska. Aby to zrobić, po pierwsze, podamy kilka informacji, które należy wiedzieć przed przystąpieniem do takiej operacji, a po drugie, pokażemy, jak wyłączyć ostrzeżenie o pasku w Kia Soul/Strong>.

Niektóre informacje, które możesz znać, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swojej Kia Soul

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tej strony z treścią, biorąc pod uwagę wyłączenie ostrzeżenia pasa w Twojej Kia Soul nie jest bez znaczenia. Ten alarm ma przypominać o zapinaniu paska, przestrzeganiu prawa i nie podejmowaniu niepotrzebnego ryzyka. Jeśli jednak naprawdę wolisz wykonać ten krok, musisz znać pewne informacje, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, znajdź je na poniższej liście:

  • To oczywiste, ale warto pamiętać, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest zabroniona w większości krajów zachodnich.
  • Twoja Kia Soul jest wyposażona w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz pasów bezpieczeństwa w razie wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc częścią bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twojej Kia Soul musi być sprawny , jest to związane z czujnikami poduszek powietrznych, a konkretnie z sygnałem dźwiękowym pasa przy fotelu pasażera, więc zachowaj szczególną ostrożność podczas manipulacji
Weiterlesen:
Lampka silnika pozostaje na Kia Soul

.

Jak wyłączyć alarm pasa w mojej Kia Soul?

Po zapoznaniu się z różnymi informacjami do rozważenia przed rozważeniem wyłączenie ostrzeżenia pasa o Kia Soul, wyjaśnimy, jak obsługiwać tę procedurę.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w swojej Kia Soul

.

Pierwszą i najprostszą dostępną metodą jest zakup przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Kia Soul. Cechą szczególną tego produktu jest to, że pozwala na używanie paska mimo wszystko. Rzeczywiście, jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, który pasuje do klamry paska. Niemniej jednak ważne jest, aby wiedzieć, że ten produkt musi spełniać normy producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak tradycyjna klamra do paska. Z tego powodu lepszym wyborem jest zakup tego przedłużenia klamry paska do Kia Soul od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry do paska, aby wyłączyć alarm pasa Kia Soul

.

To rozwiązanie zarezerwowane wyłącznie dla kierowców, którzy w ogóle nie chcą zapinać pasa i w konsekwencji nie chcą już tego usłyszeć dźwięk alarmu pasa ich Kia Soul. W konsekwencji zostaniesz wyjęty spod prawa, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Zachęcamy do tego tylko wtedy, gdy prowadzisz samochód na terenie prywatnym. Teoria jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł uzyskać klamrę pasa, która zmieści się w gnieździe twojego pasa, co będzie symulować dla alarmu obecność pasa, a tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Uważaj, aby ocenić szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem paska Twojej Kia Soul. W Internecie znajdziesz klamry do paska za około 10 €. Zwróć uwagę, że jak pokazano w poprzedniej sekcji, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w swojej Kia Soul

Podsumowując, najmądrzejszym rozwiązaniem jest: wyłącz alarm pasa w swojej Kia Soul, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, jednak będziesz potrzebować instrukcji producenta, aby poznać dokładny proces, aw większości przypadków specjalista będzie w stanie wykonać tę operację za Ciebie. Jednak większość z nich będzie się wahać z powodu niezgodności z prawem procedury.

Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w Kia Soul?

Aby dowiedzieć się więcej o Kia Soul, zajrzyj do kategorii Kia Soul.

Ссылка на основную публикацию