Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Kia Stronic?

Dla wielu osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest ważne, w rzeczywistości niektórzy kierowcy Kia Stronic wykorzystują swój samochód tylko na terenie prywatnym i przy niskich prędkościach. Jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, mimo że nie narażają w ten sposób innych osób – jest to niezgodne z prawem. Niemniej jednak tylko w przypadku pierwszej kategorii kierowców pomożemy ci wyłącz alarm pasa w swojej Kia Stronic, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to osiągnąć, na początek podamy kilka informacji, które należy wiedzieć przed przystąpieniem do takiej operacji, a po drugie, przedstawimy, jak wyłączyć ostrzeżenie paska w Twojej Kia Stronic/Strong>.

Niektóre informacje, które powinieneś wiedzieć, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swojej Kia Stronic

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tego dokumentu, biorąc pod uwagę wyłączenie ostrzeżenia pasa w Twojej Kia Stronic nie jest bez znaczenia. Ten alarm ma przypominać o zapinaniu pasa, przestrzeganiu prawa i nie podejmowaniu niepotrzebnego ryzyka. Ale jeśli naprawdę chcesz zrobić ten krok, musisz znać pewne informacje, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, oto one:

  • To oczywiste, ale warto przypomnieć, że w większości krajów zachodnich jazda bez pasów bezpieczeństwa jest zabroniona.
  • Twoja Kia Stronic jest wyposażona w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz pasów bezpieczeństwa, na wypadek wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc częścią bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twojej Kia Stronic musi być sprawny , jest połączony z czujnikami poduszek powietrznych, zwłaszcza z sygnałem dźwiękowym pasa przy fotelu pasażera, więc zachowaj szczególną ostrożność podczas manipulacji
Weiterlesen:
Problem z migaczem Kia Stronic, co robić ?

.

Jak wyłączyć alarm pasa w mojej Kia Stronic?

Po przejrzeniu różnych informacji do rozważenia przed rozważeniem wyłączenie ostrzeżenia pasa w Kia Stronic, pokażemy Ci, jak wykonać to zadanie.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Twojej Kia Stronic

.

Pierwszą i najskuteczniejszą dostępną opcją jest znalezienie przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Twojej Kia Stronic. Cechą szczególną tego produktu jest to, że pozwala na używanie pasa wbrew wszystkiemu. W rzeczywistości jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, który umożliwia umieszczenie klamry paska. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że ten produkt musi spełniać wymagania producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak oryginalna klamra do paska. Dlatego lepiej jest kupić to przedłużenie klamry paska do Kia Stronic od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz znaleźć to rozszerzenie między 20 a 30 euro.

Użyj klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa Kia Stronic

.

Ta opcja jest dostępna wyłącznie dla osób, które w ogóle nie chcą zapinać pasa i w rezultacie nie chcą już tego usłyszysz dźwięk alarmu pasa ich Kia Stronic. W rezultacie zostaniesz wyjęty spod prawa, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Dlatego zalecamy to zrobić tylko wtedy, gdy korzystasz z samochodu na terenie prywatnym. Teoria jest mniej więcej taka sama, jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł zaopatrzyć się w klamrę pasa, która będzie pasować do gniazda twojego pasa, co będzie symulować dla alarmu obecność pasa, a tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Pamiętaj, aby ocenić szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem paska w Twojej Kia Stronic. W Internecie znajdziesz klamry do paska za około 10 €. Zwróć uwagę, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w Twojej Kia Stronic

Na koniec najlepsza strategia, aby wyłącz alarm pasa w swojej Kia Stronic, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, ale będziesz potrzebować instrukcji obsługi producenta, aby poznać dokładną procedurę, a generalnie specjalista będzie w stanie lepiej wykonać tę operację za Ciebie. Jednak większość z nich będzie niechętna ze względu na niezgodność z prawem procedury.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik świateł postojowych w Kia Stronic ?

W przypadku dalszych pytań dotyczących Kia Stronic, zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią Kia Stronic.

Ссылка на основную публикацию