Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Volkswagen Jetta ?

Dla wielu osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest konieczne, w rzeczywistości niektórzy właściciele Volkswagena Jetty jeżdżą swoim samochodem tylko w prywatnym miejscu i przy niskich prędkościach. Jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, mimo że nie narażają w ten sposób innych osób – jest to niezgodne z prawem. Pomożemy Ci jednak tylko w przypadku pierwszej kategorii osób wyłącz alarm pasa w Twoim Volkswagenie Jetta, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to zrobić, na początek podamy kilka szczegółów, o których należy wiedzieć przed rozważeniem takiej procedury, a po drugie, pokażemy, jak wyłączyć ostrzeżenie paska w Twoim Volkswagenie Jetta/Strong>.

Kilka szczegółów, które z pewnością powinieneś znać, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim Volkswagenie Jetta

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tej treści, biorąc pod uwagę wyłączenie ostrzeżenia pasa w Twoim Volkswagenie Jetta nie jest drobna. Ten alarm ma przypominać o zapinaniu pasa, przestrzeganiu prawa i nie podejmowaniu niepotrzebnego ryzyka. Ale jeśli naprawdę musisz zrobić ten krok, musisz znać pewne szczegóły, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, oto one:

  • To oczywiste, ale warto pamiętać, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest zabroniona w większości krajów zachodnich.
  • Twój Volkswagen Jetta jest wyposażony w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz zapiętych pasów bezpieczeństwa, na wypadek wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej niebezpieczna niż ochronna
  • Będąc elementem bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twoim Volkswagenie Jetta musi działać , jest połączony z czujnikami poduszek powietrznych, a konkretnie z sygnałem dźwiękowym pasa bezpieczeństwa na siedzeniu pasażera, więc zachowaj szczególną czujność podczas manipulacji
Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Volkswagen Jetta ?

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Volkswagenie Jetcie?

Po omówieniu różnych szczegółów, które należy wziąć pod uwagę przed rozważeniem wyłączenie ostrzeżenia paska w Volkswagenie Jetta, nauczymy Cię, jak wykonać tę procedurę.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volkswagenie Jetta

.

Pierwszym i najłatwiejszym dostępnym rozwiązaniem jest zakup przedłużenia klamry pasa, aby dezaktywować alarm pasa w Twoim Volkswagenie Jetcie. Cechą szczególną tego produktu jest to, że mimo wszystko możesz używać paska. W rzeczywistości jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, który umożliwia umieszczenie klamry paska. Niemniej jednak ważne jest, aby wiedzieć, że ten produkt musi spełniać specyfikacje producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak tradycyjna klamra do paska. Dlatego lepiej jest kupić to przedłużenie klamry paska do Volkswagena Jetty u dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa Volkswagen Jetta

.

To rozwiązanie zarezerwowane tylko dla osób, które w ogóle nie chcą zakładać pasa i nie chcą już tego usłyszeć dźwięk alarmu pasa ich Volkswagen Jetta. Będziesz zatem niezgodny z prawem, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Zachęcamy więc do tego tylko wtedy, gdy prowadzisz samochód na terenie prywatnym. Teoria jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł kupić klamrę pasa, która zmieści się w gnieździe twojego pasa, co będzie imitować dla alarmu obecność pasa i tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Uważaj, aby ocenić szerokość swojej klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem paska Twojego Volkswagena Jetty. W Internecie znajdziesz klamry do paska za około 10 €. Pamiętaj, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volkswagenie Jetta

Wreszcie, najmądrzejsza taktyka… wyłącz alarm pasa w Twoim Volkswagenie Jetta, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, niemniej jednak będziesz potrzebować instrukcji producenta, aby poznać dokładną procedurę, a generalnie specjalista będzie w stanie wykonać tę procedurę za Ciebie. Niemniej jednak większość będzie się wahać z powodu niezgodności z prawem procedury.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Volkswagenie Jetcie?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Jetta, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Jetta.

Ссылка на основную публикацию