Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Volkswagen Multivan?

Dla niektórych osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest ważne, w rzeczywistości niektórzy kierowcy Volkswagena Multivana korzystają z samochodu tylko w prywatnym miejscu i przy niskich prędkościach. Jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, chociaż nie zagrażają tym innym kierowcom – jest to niezgodne z prawem. Jednak tylko dla pierwszej kategorii osób pokażemy, jak: wyłączyć alarm pasa w swoim Volkswagen Multivan, aby można było jeździć bez paska. W tym celu po pierwsze podamy kilka informacji, które należy wiedzieć przed przystąpieniem do takiej operacji, a po drugie przedstawimy, jak wyłączyć ostrzeżenie o pasku w Twoim Volkswagenie Multivan/Strong>.

Kilka informacji, które powinieneś wiedzieć, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim Volkswagenie Multivan

Jak powiedzieliśmy we wstępie do treści tego artykułu, myślenie wyłączanie ostrzeżenia pasa w Twoim Volkswagenie Multivan nie jest drobna. Ten alarm ma przypominać o zapięciu pasa, zgodzie z prawem i niepodejmowaniu niepotrzebnego ryzyka. Jeśli jednak naprawdę wolisz ten krok, musisz znać pewne informacje, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, znajdź je na poniższej liście:

  • To oczywiste, ale warto przypomnieć, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest nielegalna w większości krajów zachodnich.
  • Twój Volkswagen Multivan jest wyposażony w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz zapiętych pasów bezpieczeństwa, w razie wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej niebezpieczna niż ochronna
  • Będąc częścią bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa Twojego Volkswagena Multivana musi być sprawny , jest to związane z czujnikami poduszek powietrznych, zwłaszcza z sygnałem dźwiękowym pasa przy fotelu pasażera, więc zachowaj szczególną czujność podczas manipulacji
Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik przepływu powietrza w Volkswagenie Multivanie?

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Volkswagenie Multivanie?

Po przejrzeniu różnych informacji, które należy wziąć pod uwagę przed rozważeniem wyłączanie ostrzeżenia pasa w Volkswagenie Multivan, nauczymy Cię obsługi tej procedury.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa Twojego Volkswagena Multivana

.

Pierwszą i najbardziej podstawową dostępną opcją jest wyposażenie się w przedłużenie klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volkswagenie Multivanie. Cechą szczególną tej części jest to, że mimo wszystko możesz używać paska. W rzeczywistości jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, który pasuje do klamry paska. Niemniej jednak ważne jest, aby wiedzieć, że ten produkt musi spełniać środki producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak zwykła klamra do paska. Dlatego lepiej jest kupić to przedłużenie klamry paska do Volkswagena Multivana od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w swoim Volkswagen Multivan

.

Ta technika jest dostępna tylko dla kierowców, którzy w ogóle nie chcą zapinać pasa i w rezultacie nie chcą już tego usłyszysz dźwięk alarmu pasa swojego Volkswagena Multivana. W rezultacie będziesz niezgodny z prawem, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Dlatego zachęcamy do tego tylko wtedy, gdy prowadzisz samochód na terenie prywatnym. Teoria jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł zaopatrzyć się w klamrę pasa, która zmieści się w gnieździe twojego pasa, co będzie imitować alarm obecności pasa i tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Pamiętaj, aby zmierzyć szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem paska Twojego Volkswagena Multivana. Na dedykowanych stronach internetowych znajdziesz klamry do paska za około 10 euro. Zwróć uwagę, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w swoim Volkswagen Multivan

Wreszcie najlepsze rozwiązanie, aby wyłączyć alarm pasa w swoim Volkswagen Multivan, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, jednak będziesz potrzebować instrukcji obsługi producenta, aby poznać dokładny proces, a generalnie profesjonalista będzie w stanie lepiej wykonać tę operację. Niemniej jednak większość z nich będzie się wahać ze względu na nielegalność procesu.

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Volkswagena Multivana?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Multivana, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Volkswagen Multivan.

Ссылка на основную публикацию