Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Volkswagenie Golfie 2 ?

Dla niektórych osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest ważne, prawda jest taka, że ​​niektórzy kierowcy Volkswagena Golfa 2 korzystają z samochodu tylko na terenie prywatnym i przy niskich prędkościach. Niektórzy kierowcy nie chcą jednak zapinać pasów, chociaż nie narażają w ten sposób innych osób – jest to niezgodne z prawem. Jednak tylko dla pierwszej kategorii właścicieli pokażemy, jak: wyłącz alarm pasa swojego Volkswagena Golfa 2, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to zrobić, po pierwsze, podamy Ci kilka szczegółów, zanim przyjrzysz się takiemu procesowi, a po drugie, pokażemy Ci, jak wyłączyć ostrzeżenie pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 2/Strong>.

Kilka szczegółów, które z pewnością powinieneś znać, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim Volkswagenie Golfie 2

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tej treści, patrząc na wyłączenie ostrzeżenia pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 2 nie jest bez znaczenia. Ten alarm ma na celu zwrócenie uwagi na zapięcie pasa, przestrzeganie prawa i nie podejmowanie niepotrzebnego ryzyka. Niemniej jednak, jeśli naprawdę wolisz ten krok, musisz znać pewne szczegóły, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, oto one:

  • To oczywiste, ale warto pamiętać, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest nielegalna w większości krajów zachodnich.
  • Twój Volkswagen Golf 2 jest wyposażony w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz zapiętych pasów bezpieczeństwa w razie wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc elementem bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 2 musi działać , jest połączony z czujnikami poduszek powietrznych, zwłaszcza z sygnałem dźwiękowym pasa przy fotelu pasażera, więc zachowaj czujność podczas manipulacji
Weiterlesen:
Volkswagen Golf 3, który już nie przyspiesza

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Volkswagenie Golfie 2?

Po zapoznaniu się z różnymi szczegółami, które należy rozważyć przed rozważeniem wyłączenie ostrzeżenia pasa w Volkswagenie Golfie 2, nauczymy Cię obsługi tej akcji.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa Twojego Volkswagena Golfa 2

.

Pierwszym i najszybszym dostępnym rozwiązaniem jest zakup przedłużenia klamry pasa, aby dezaktywować alarm pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 2. Cechą szczególną tego produktu jest to, że możesz używać pasa mimo wszystko. Rzeczywiście, jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, aby dopasować się do klamry paska. Należy jednak pamiętać, że ten produkt musi spełniać specyfikacje producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak zwykła klamra do paska. Z tego powodu lepszym wyborem jest zakup tego przedłużenia klamry paska do Volkswagena Golfa 2 od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Volkswagenie Golfie 2

.

Ta opcja jest ograniczona tylko do osób, które w ogóle nie chcą zapinać pasa i w konsekwencji nie chcą już tego usłyszysz sygnał dźwiękowy alarmu pasa swojego Volkswagena Golfa 2. W konsekwencji będziesz niezgodny z prawem, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Radzimy więc wykonać to tylko wtedy, gdy korzystasz z samochodu na terenie prywatnym. Teoria jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł kupić klamrę pasa, która zmieści się w gnieździe twojego pasa, co będzie imitować dla alarmu obecność pasa i tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Pamiętaj, aby zmierzyć szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem paska Twojego Volkswagena Golfa 2. W Internecie znajdziesz klamry do paska za około 10 euro. Zwróć uwagę, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volkswagen Golf 2

Podsumowując, najlepsza technika do wyłącz alarm pasa w swoim Volkswagen Golf 2, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, jednak będziesz potrzebować przewodnika producenta, aby poznać dokładną technikę, aw większości przypadków profesjonalista będzie w stanie lepiej wykonać ten proces za Ciebie. Ale wielu z nich będzie się wahać z powodu niezgodności z prawem procedury.

Weiterlesen:
Problem z automatyczną skrzynią biegów Volkswagen Golf 3 ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 2, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Golf 2.

Ссылка на основную публикацию