Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Volkswagenie Golfie 7 ?

Dla wielu osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest konieczne, w rzeczywistości niektórzy właściciele Volkswagena Golfa 7 korzystają ze swojego samochodu tylko na terenie prywatnym i przy niskich prędkościach. Niemniej jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, chociaż nie zagrażają tym innym kierowcom – jest to niezgodne z prawem. Jednak tylko dla pierwszej kategorii właścicieli pokażemy, jak: wyłącz alarm pasa swojego Volkswagena Golfa 7, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to zrobić, na początek przedstawimy Ci kilka informacji, które musisz wiedzieć, zanim przyjrzysz się takiemu procesowi, a po drugie, przedstawimy Ci, jak wyłączyć ostrzeżenie o pasie w Twoim Volkswagenie Golfie 7/Strong>.

Kilka informacji, które powinieneś wiedzieć, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim Volkswagenie Golfie 7

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tego dokumentu, przyjrzymy się wyłączenie ostrzeżenia pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 7 nie jest bez znaczenia. Ten alarm ma przypominać o zapinaniu pasa, przestrzeganiu prawa i nie podejmowaniu niepotrzebnego ryzyka. Ale jeśli naprawdę wolisz wykonać ten krok, musisz znać pewne informacje, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, znajdź je na poniższej liście:

  • To oczywiste, ale warto przypomnieć, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest przestępstwem w większości krajów zachodnich.
  • Twój Volkswagen Golf 7 jest wyposażony w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz pasów bezpieczeństwa, na wypadek wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc częścią bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 7 musi być sprawny , jest połączony z czujnikami poduszek powietrznych, a konkretnie z sygnałem dźwiękowym pasa na siedzeniu pasażera, więc zachowaj szczególną ostrożność podczas manipulacji

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Volkswagenie Golfie 7?

Po przejrzeniu różnych informacji do rozważenia przed rozważeniem wyłączenie ostrzeżenia pasa w Volkswagenie Golfie 7, wyjaśnimy, jak wykonać to zadanie.

Weiterlesen:
Lampka kluczyka w Volkswagenie Golfie 8 pozostaje włączona

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa Twojego Volkswagena Golfa 7

.

Pierwszą i najbardziej podstawową alternatywą, jaką masz do dyspozycji, jest zaopatrzenie się w przedłużenie klamry pasa, aby dezaktywować alarm pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 7. Cechą szczególną tej części jest to, że pozwala Ci używać paska niezależnie od wszystkiego. W rzeczywistości jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, który dostosowuje się do klamry paska. Niemniej jednak należy pamiętać, że ten produkt musi spełniać specyfikacje producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak oryginalna klamra do paska. Z tego powodu lepszym wyborem jest zakup tego przedłużenia klamry paska do Volkswagena Golfa 7 od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Volkswagenie Golfie 7

.

Takie podejście jest dostępne wyłącznie dla kierowców, którzy w ogóle nie chcą zapinać pasów i dlatego nie chcą już tego usłyszysz sygnał dźwiękowy alarmu pasa swojego Volkswagena Golfa 7. Będziesz zatem niezgodny z prawem, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Dlatego zalecamy wykonanie tego tylko wtedy, gdy prowadzisz samochód na terenie prywatnym. Teoria jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł kupić klamrę pasa, która zmieści się w gnieździe twojego pasa, co będzie symulować dla alarmu obecność pasa, a tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Pamiętaj, aby zmierzyć szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem paska Twojego Volkswagena Golfa 7. Klamry do paska znajdziesz na specjalnych stronach internetowych za około 10 euro. Zwróć uwagę, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Volkswagen Golf 2 ?

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volkswagen Golf 7

Podsumowując, najmądrzejsza strategia, aby wyłącz alarm pasa w swoim Volkswagen Golf 7, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, jednak będziesz potrzebować przewodnika producenta, aby poznać dokładną procedurę, a generalnie profesjonalista będzie w stanie lepiej wykonać ten proces za Ciebie. Mimo to wielu z nich będzie się wahać z powodu nielegalności procesu.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 7, spójrz na kategorię Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector