Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Volkswagenie Golfie 8 ?

Dla wielu osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest kluczowe, prawda jest taka, że ​​niektórzy kierowcy Volkswagena Golfa 8 jeżdżą swoim samochodem tylko w prywatnym miejscu i przy niskich prędkościach. Jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, chociaż nie zagrażają tym innym kierowcom – jest to niezgodne z prawem. Nauczymy Cię jednak tylko dla pierwszej kategorii właścicieli wyłącz alarm pasa swojego Volkswagena Golfa 8, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to zrobić, na początek podamy kilka informacji, o których należy wiedzieć przed rozważeniem takiej operacji, a po drugie, pokażemy, jak wyłączyć ostrzeżenie pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 8/Strong>.

Kilka informacji, które z pewnością powinieneś wiedzieć, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim Volkswagenie Golfie 8

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tego artykułu, patrząc na wyłączenie ostrzeżenia pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 8 nie jest nieważne. Ten alarm ma przypominać o zapinaniu paska, przestrzeganiu prawa i nie podejmowaniu niepotrzebnego ryzyka. Jeśli jednak naprawdę wolisz wykonać ten krok, musisz znać pewne informacje, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, znajdź je na poniższej liście:

  • To oczywiste, ale warto pamiętać, że w większości krajów zachodnich jazda bez pasów bezpieczeństwa jest zabroniona.
  • Twój Volkswagen Golf 8 jest wyposażony w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz zapiętych pasów bezpieczeństwa na wypadek wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc częścią bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 8 musi działać , jest to związane z czujnikami poduszek powietrznych, a konkretnie z sygnałem dźwiękowym pasa przy fotelu pasażera, więc bądź bardzo czujny podczas manipulacji

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Volkswagenie Golfie 8?

Po przejrzeniu różnych informacji, które należy wziąć pod uwagę przed rozważeniem wyłączenie ostrzeżenia pasa w Volkswagenie Golfie 8, pokażemy, jak wykonać to zadanie.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volkswagenie Golfie 4?

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa Twojego Volkswagena Golfa 8

.

Pierwszą i najskuteczniejszą dostępną alternatywą jest zakup przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volkswagenie Golfie 8. Cechą szczególną tego elementu jest to, że mimo wszystko umożliwia korzystanie z paska. W rzeczywistości jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, który pasuje do klamry paska. Niemniej jednak ważne jest, aby wiedzieć, że ten produkt musi spełniać specyfikacje producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak oryginalna klamra do paska. Z tego powodu lepiej jest kupić to przedłużenie klamry paska do Volkswagena Golfa 8 u dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Volkswagenie Golfie 8

.

Ta technika jest dostępna tylko dla kierowców, którzy w ogóle nie chcą zapinać pasa i w związku z tym nie chcą już tego usłyszysz sygnał dźwiękowy alarmu pasa swojego Volkswagena Golfa 8. W konsekwencji będziesz niezgodny z prawem, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Dlatego radzimy to zrobić tylko wtedy, gdy korzystasz z samochodu na terenie prywatnym. Teoria jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł kupić klamrę pasa, która zmieści się w gnieździe twojego pasa, co będzie odtwarzać alarm o obecności pasa, a tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Zwróć uwagę na szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem pasa Twojego Volkswagena Golfa 8. Klamry do paska znajdziesz w Internecie za około 10 €. Zwróć uwagę, że jak pokazano w poprzednim rozdziale, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Weiterlesen:
Maska utknęła w moim Volkswagenie Golfie 8, co mogę zrobić?

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volkswagen Golf 8

Na koniec najmądrzejsza strategia, aby wyłącz alarm pasa w swoim Volkswagen Golf 8, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, jednak będziesz potrzebować instrukcji producenta, aby poznać dokładny proces, a generalnie profesjonalista będzie w stanie lepiej przeprowadzić tę operację. Mimo to większość będzie niechętna ze względu na nielegalność procesu.

Więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 8 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 8.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector