Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Volkswagenie Golfie?

Dla niektórych osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest ważne, w rzeczywistości niektórzy właściciele Volkswagena Golfa używają swojego samochodu tylko w prywatnym miejscu i przy niskich prędkościach. Niemniej jednak niektórzy kierowcy nie chcą zapinać pasów, choć nie narażają w ten sposób innych osób – jest to niezgodne z prawem. Nauczymy Cię jednak tylko dla pierwszej kategorii właścicieli wyłącz alarm pasa swojego Volkswagena Golfa, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to osiągnąć, po pierwsze udzielimy Ci kilku informacji, które musisz wiedzieć przed zapoznaniem się z taką procedurą, a po drugie nauczymy Cię, jak wyłączyć ostrzeżenie pasa w Twoim Volkswagenie Golfie/Strong>.

Kilka informacji, które powinieneś wiedzieć, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim Volkswagenie Golfie

Jak powiedzieliśmy we wstępie do treści tego artykułu, planujesz wyłączenie ostrzeżenia pasa w Twoim Volkswagenie Golfie nie jest nieważne. Ten alarm ma na celu zwrócenie uwagi na zapięcie pasa, przestrzeganie prawa i nie podejmowanie niepotrzebnego ryzyka. Jeśli jednak naprawdę chcesz podjąć ten krok, musisz znać pewne informacje, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, oto one:

  • To oczywiste, ale warto przypomnieć, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest przestępstwem w większości krajów zachodnich.
  • Twój Volkswagen Golf jest wyposażony w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz zapiętych pasów bezpieczeństwa na wypadek wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc elementem bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy pasa Twojego Volkswagena Golfa musi być sprawny , jest połączony z czujnikami poduszek powietrznych, zwłaszcza z sygnałem dźwiękowym pasa na siedzeniu pasażera, więc zachowaj szczególną ostrożność podczas manipulacji

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Volkswagenie Golfie?

Po zapoznaniu się z różnymi informacjami, które należy rozważyć przed rozważeniem wyłączenie ostrzeżenia pasa w Volkswagenie Golfie, pokażemy Ci, jak wykonać to zadanie.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie ?

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa Twojego Volkswagena Golfa

.

Pierwszym i najprostszym dostępnym rozwiązaniem jest zakup przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volkswagenie Golfie. Cechą szczególną tego komponentu jest to, że pozwala na używanie paska pomimo wszystkiego. W rzeczywistości jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, aby pomieścić klamrę paska. Należy jednak pamiętać, że ten produkt musi spełniać specyfikacje producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak klasyczna klamra do paska. Z tego powodu lepszym wyborem jest zakup tego przedłużenia klamry paska do Volkswagena Golfa od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz kupić to rozszerzenie od 20 do 30 euro.

Użyj klamry do paska, aby wyłączyć alarm pasa w Volkswagenie Golfie

.

Ta opcja jest zarezerwowana tylko dla osób, które w ogóle nie chcą zapinać pasa i w konsekwencji nie chcą już tego usłyszysz dźwięk alarmu pasa swojego Volkswagena Golfa. W konsekwencji zostaniesz wyjęty spod prawa, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Dlatego zalecamy, aby to zrobić wyłącznie, jeśli prowadzisz samochód na terenie prywatnym. Teoria jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł uzyskać klamrę pasa, która zmieści się w gnieździe twojego pasa, co będzie imitować dla alarmu obecność pasa i tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Uważaj, aby zmierzyć szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem paska Twojego Volkswagena Golfa. W Internecie znajdziesz klamry do paska za około 10 €. Zwróć uwagę, że jak pokazano w poprzedniej sekcji, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Volkswagena Golfa 2 ?

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volkswagenie Golfie

Na koniec najlepsza strategia, aby wyłącz alarm pasa w swoim Volkswagenie Golfie, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, niemniej jednak będziesz potrzebować przewodnika producenta, aby poznać dokładną technikę, a generalnie profesjonalista będzie w stanie lepiej wykonać tę procedurę za Ciebie. Niemniej jednak wielu z nich będzie niechętnych ze względu na niezgodność z prawem procedury.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector