Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć alarm pasa w Volvo V60 ?

W przypadku niektórych osób zapinanie pasów bezpieczeństwa nie jest wymagane, prawda jest taka, że ​​niektórzy właściciele Volvo V60 korzystają z samochodu tylko w prywatnym miejscu i przy niskich prędkościach. Jednak niektórzy inni kierowcy nie chcą zapinać pasów, chociaż nie narażają w ten sposób innych osób – jest to niezgodne z prawem. Jednak tylko dla pierwszej kategorii osób pokażemy, jak: wyłącz alarm pasa w swoim Volvo V60, dzięki czemu możesz jeździć bez paska. Aby to osiągnąć, po pierwsze udzielimy Ci informacji, które musisz wiedzieć przed przystąpieniem do takiej operacji, a po drugie, przedstawimy Ci, jak wyłączyć ostrzeżenie paska w Twoim Volvo V60/Strong>.

Niektóre informacje, które możesz znać, zanim zechcesz wyłączyć alarm pasa w swoim Volvo V60

Jak powiedzieliśmy we wstępie do tego artykułu, planujesz wyłączanie ostrzeżenia pasa w Twoim Volvo V60 nie jest nieważne. Ten alarm ma przypominać o zapinaniu paska, przestrzeganiu prawa i nie podejmowaniu niepotrzebnego ryzyka. Jeśli jednak naprawdę wolisz ten krok, musisz znać pewne informacje, które mogą sprawić, że zastanowisz się przed podjęciem działania, oto one:

  • To oczywiste, ale warto pamiętać, że jazda bez pasów bezpieczeństwa jest przestępstwem w większości krajów zachodnich.
  • Twoje Volvo V60 jest wyposażone w poduszkę powietrzną, jeśli nie masz zapiętych pasów bezpieczeństwa, w razie wypadku Twoja poduszka powietrzna może być bardziej szkodliwa niż ochronna
  • Będąc elementem bezpieczeństwa, sygnał dźwiękowy alarmu pasa w Twoim Volvo V60 musi działać , jest połączony z czujnikami poduszek powietrznych, zwłaszcza z sygnałem dźwiękowym pasa na siedzeniu pasażera, więc zachowaj szczególną ostrożność podczas manipulacji
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Volvo V60?

.

Jak wyłączyć alarm pasa w moim Volvo V60?

Po zapoznaniu się z różnymi informacjami, które należy rozważyć przed rozważeniem wyłączenie ostrzeżenia pasa w Volvo V60, pokażemy, jak wykonać tę operację.

Użyj przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volvo V60

.

Pierwszą i najprostszą dostępną alternatywą jest zakup przedłużenia klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volvo V60. Cechą szczególną tego komponentu jest to, że pozwala na używanie paska pomimo wszystkiego. W rzeczywistości jest to klamra do paska z klipsem w górnej części, aby pomieścić klamrę paska. Należy jednak wiedzieć, że ten produkt musi spełniać wymagania producenta, aby w razie wypadku był tak wytrzymały, jak tradycyjna klamra do paska. Dlatego lepszym wyborem jest zakup tego przedłużenia klamry paska do Volvo V60 od dealera części samochodowych. Dzięki temu przedłużeniu możesz wybrać, czy chcesz nosić pasek, czy nie. Możesz znaleźć to rozszerzenie między 20 a 30 euro.

Użyj klamry pasa, aby wyłączyć alarm pasa Volvo V60

.

Ta opcja jest zarezerwowana wyłącznie dla osób, które w ogóle nie chcą zapinać pasa i dlatego nie chcą już tego usłyszeć dźwięk alarmu pasa ich Volvo V60. Będziesz zatem niezgodny z prawem, a w przypadku kontroli policyjnej ryzykujesz grzywną w wysokości setek euro i kilkoma punktami na swoim prawie jazdy. Sugerujemy więc, abyś wykonał to tylko wtedy, gdy korzystasz z samochodu na terenie prywatnym. Zasada jest mniej więcej taka sama jak w przypadku przedłużenia, będziesz mógł nabyć klamrę pasa, która będzie pasować do gniazda twojego pasa, co będzie odtwarzać alarm o obecności pasa, a tym samym nie włączać sygnału dźwiękowego z tego. Uważaj, aby ocenić szerokość klamry i nacięcie, aby kupić klamrę kompatybilną z gniazdem paska w Twoim Volvo V60. W Internecie znajdziesz klamry do paska za około 10 €. Zwróć uwagę, że jak pokazano w poprzedniej sekcji, bez pasa bezpieczeństwa poduszka powietrzna może być bardzo niebezpieczna w razie wypadku.

Użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć alarm pasa w Twoim Volvo V60

Podsumowując, najmądrzejsza technika… wyłącz alarm pasa w swoim Volvo V60, Możesz użyj diagnostycznego systemu OBD, aby wyłączyć ten alarm;, jednak będziesz potrzebować instrukcji obsługi producenta, aby poznać dokładny proces, aw większości przypadków profesjonalista będzie w stanie wykonać tę operację za Ciebie. Ale wielu z nich będzie niechętnych ze względu na nielegalność procesu.

Weiterlesen:
Najlepsza jednostka główna dla Volvo V60

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Volvo V60, przejdź do naszej kategorii Volvo V60.

Ссылка на основную публикацию