Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer Bmw Serie 7 ?

Twój Bmw Serie 7 nie chce się uruchomić? Przeanalizowałeś wszystko? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I czujesz, że problem emanuje z Twojego immobilizera? Z pewnością jest to możliwe, a nawet, że chodzi o to, czy Twój pojazd nie chce już ruszać lub zatrzymuje się podczas ruszania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer w swoim Bmw Serie 7 ? Jesteś na dobrym artykule, stworzyliśmy ten post, aby pomóc Ci widzieć wyraźniej i rozwiązać problemy związane z tym komponentem. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer w Twoim Bmw Serie 7, a następnie różne metody jego wyłączenia.

Jak działa Twój system immobilizera w Bmw Serie 7?

Zanim opiszesz różne dostępne alternatywy, oto krótkie wprowadzenie, które pokaże Ci cel i działanie immobilizera w Twoim Bmw Serie 7. Ten element elektroniczny pojawił się 30 lat temu i ma na celu zapobieganie kradzieży Twojego Bmw Serie 7. fakt, dzięki transponderowi i antenie (cewce) zintegrowanej w kluczyku oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zintegrowany w ECU i antena odbiorcza na neimanie, twój Bmw Serie 7 pójdzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, sprawdza, czy kod emitowany przez Twój kluczyk jest rzeczywiście tym wymaganym przez twoje pudełko unieruchomienia. Dopiero w tej chwili że pozwoli Ci to zacząć. To dzięki technologii RFID (chip w kluczu) ten system będzie działał.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię karty klucza Bmw Serie 7?

Różne możliwości ominięcia immobilizera w Twoim Bmw Serie 7

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Pierwszy proces, twój klucz nie pozwala już na uruchomienie twojego Bmw Serie 7, chcesz wyłączyć immobilizer swojego Bmw Serie 7, ale przede wszystkim powinieneś spróbować tego procesu, aby go uruchomić i zabrać go do warsztatu sprawdzić, czy możesz nie wykonywać mniej ważnej procedury, aby przywrócić normalny rozruch samochodu. W rzeczywistości w samochodzie powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić Twoje Bmw Serie 7), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić samochód, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy, aby zatwierdzić cyfrę i wznowić, powtarzaj procedurę, aż wprowadzisz cały kod. Powinno to umożliwić uruchomienie Bmw Serie 7 bez konieczności wyjmowania immobilizera.

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub u dealera samochodowego

Jeśli pomimo wymiany baterii różne próby wprowadzenia kodu immobilizera w Twoim Bmw Serie 7 nadal nie działają, prawdopodobnie problem dotyczy Twojego klucza. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć urządzenie immobilizera w swoim Bmw Serie 7. W rzeczywistości twój transponder musiał być osłabiony lub musiał spaść z klucza. Aby rozwiązać ten problem, tylko opcja, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub w salonie samochodowym kto może przywrócić Twój klucz Bmw Serie 7. W zależności od tego, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz kopię lub „kartę uwierzytelniającą” i około 350 euro w salonie samochodowym, jeśli nie masz pomocy i potrzebujesz nowego funkcjonalnego klucza, unikniesz konieczności wyjmowania immobilizera z Twojego Bmw Serie 7.

Weiterlesen:
Jak zaktualizować GPS w moim BMW serii 7?

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz chcieć ominąć immobilizer w swoim Bmw Serie 7, nie jest to w ogóle zalecane z wielu powodów. Pierwszy Twój Bmw Serie 7 byłby znacznie bardziej podatny na próby kradzieży. W rzeczywistości, bez skrzynki immobilisera, po prostu zrobienie „przewodów” może wystarczyć, aby go uruchomić. Ponadto, Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli okaże się, że immobilizer w Twoim Bmw Serie 7 został usunięty, ominięty lub dezaktywowany. Jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal udostępniają proces, podjęliśmy decyzję, aby tego nie ujawniać, ponieważ może to pomóc osobom o złych intencjach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Bmw Serie 7, zapoznaj się z naszą kategorią Bmw Serie 7.

Ссылка на основную публикацию