Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer Chevrolet Camaro ?

Twój Chevrolet Camaro nie chce odpalić? Czy analizowałeś różne rzeczy? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I czujesz, że problem pochodzi z Twojego immobilizera? W rzeczywistości jest to całkiem prawdopodobne, w rzeczywistości chodzi o to, czy Twój samochód nie chce już się uruchamiać lub zgaśnie podczas uruchamiania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer w swoim Chevrolecie Camaro ? Jesteś na dobrej stronie internetowej, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci lepiej widzieć i rozwiązać swoje obawy związane z tym komponentem. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer w Twoim Chevrolecie Camaro, a następnie różne techniki jego wyłączania.

Jak działa system immobilizera w Chevrolecie Camaro

Zanim opiszesz różne dostępne alternatywy, oto krótkie wprowadzenie, aby zademonstrować cel i działanie immobilizera w Twoim Chevrolecie Camaro. Ten element elektroniczny pojawił się 30 lat temu i ma zapobiec kradzieży Twojego Chevroleta Camaro. Rzeczywiście, dzięki transponderowi i antenie (cewce) dołączonej do kluczyka oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zawarte w ECU i antenie odbiorczej na neimanie, Twój Chevrolet Camaro pojedzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, kontroluje, że kod emitowany przez Twój kluczyk jest w rzeczywistości tym, o które pyta twoje pudełko unieruchomienia. Dopiero w tej chwili że pozwoli Ci zacząć. To dzięki technologii RFID (chip w kluczu) urządzenie to będzie działać.

Weiterlesen:
Jak czyścić silnik Chevroleta Camaro ?

Różne możliwości obejścia immobilizera w Twoim Chevrolet Camaro

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Po pierwsze, twój klucz nie pozwala już na uruchomienie Chevroleta Camaro, chcesz wyłączyć immobilizer swojego Chevroleta Camaro, ale przede wszystkim powinieneś spróbować tego procesu, aby go uruchomić i zabrać go do warsztatu, aby sprawdzić, czy nie możesz wykonać mniej znacząca procedura przywracania normalnego rozruchu samochodu. Rzeczywiście, ze swoim samochodem powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić twojego Chevroleta Camaro), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić samochód, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy w celu potwierdzenia cyfry i wznowienia, powtarzaj procedurę, aż wprowadzisz cały kod. Powinno to umożliwić uruchomienie Twojego Chevroleta Camaro bez konieczności demontażu immobilizera.

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub u sprzedawcy

Jeśli pomimo wymiany baterii inne próby wprowadzenia kodu immobilizera w Twoim Chevrolet Camaro nadal nie działają, prawdopodobnie chodzi o Twój klucz. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć urządzenie immobilizera w swoim Chevrolet Camaro. Rzeczywiście, twój transponder musiał być uszkodzony lub musiał spaść z kluczyka. Aby rozwiązać ten problem, tylko rozwiązanie, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub u twojego dealera kto może naprawić twój kluczyk do Chevroleta Camaro. Określona przez to, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz duplikat lub „kartę uwierzytelniającą” i około 350 euro u sprzedawcy, jeśli nie masz pomocy i potrzebujesz nowego funkcjonalnego kluczyka, unikniesz konieczności wyjmowania immobilizera z Twojego Chevroleta Camaro.

Weiterlesen:
Jak wymienić olej w skrzyni biegów w Chevrolet Camaro ?

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz ulec pokusie ominięcia immobilizera w swoim Chevrolet Camaro, z pewnych powodów nie jest to w ogóle zalecane. Pierwszy Twój Chevrolet Camaro byłby znacznie bardziej podatny na próby kradzieży. Rzeczywiście, bez skrzynki immobilisera, samo przeciągnięcie przewodów może wystarczyć, aby włączyć samochód. W dodatku, Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli wie, że immobilizer w Twoim Chevrolet Camaro został usunięty, pominięty lub dezaktywowany. Jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal podają proces, podjęliśmy decyzję, aby tego nie ujawniać, ponieważ może to przynieść korzyści osobom o złych intencjach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Camaro, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Chevrolet Camaro.

Ссылка на основную публикацию