Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer hyundai i40 ?

Twój hyundai i40 nie chce się uruchomić? Czy testowałeś różne rzeczy? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I masz wrażenie, że kłopoty emanują z Twojego immobilizera ? W rzeczywistości jest to całkiem możliwe, w rzeczywistości chodzi o to, czy Twój samochód nie chce już się uruchamiać, czy też zgaśnie podczas uruchamiania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer w swoim hyundai i40? Jesteś na dobrej stronie, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci lepiej widzieć i rozwiązać problemy związane z tą częścią. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer w Twoim hyundai i40, a następnie różne metody jego wyłączenia.

Jak działa system immobilizera w hyundai i40

Przed wyjaśnieniem różnych dostępnych alternatyw, oto krótkie wprowadzenie opisujące przeznaczenie i funkcje immobilizera w Twoim hyundai i40. Ten element elektroniczny pojawił się 30 lat temu i ma na celu zapobieganie kradzieży Twojego hyundai i40. Właściwie, dzięki transponderowi i antenie (cewce) dołączonej do kluczyka oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zawarte w ECU i antenie odbiorczej na neimanie, twój hyundai i40 pójdzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, kontroluje, czy kod emitowany przez Twój kluczyk jest w rzeczywistości tym, o które pyta twoje pudełko unieruchomienia. Dopiero w tej chwili że pozwoli ci to zacząć. To dzięki technologii RFID (chip w kluczyku) urządzenie to będzie działać.

Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim hyundai i40 nie jest już zimna

Różne alternatywy dla ominięcia immobilizera w Twoim hyundai i40

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Po pierwsze, Twój kluczyk nie pozwala już uruchomić Twojego hyundai i40, chcesz wyłączyć immobilizer swojego hyundai i40, ale przede wszystkim powinieneś spróbować tej techniki, aby go uruchomić i zabrać do warsztatu sprawdzić, czy nie możesz wykonać mniej znacząca procedura przywracania normalnego rozruchu samochodu. Właściwie w samochodzie powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić twój hyundai i40), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić samochód, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy, aby zatwierdzić cyfrę i wznowić, powtarzaj procedurę, aż wprowadzisz cały kod. Powinno to umożliwić uruchomienie hyundai i40 bez konieczności zdejmowania immobilizera.

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub u dealera samochodowego

Jeśli pomimo wymiany baterii różne próby wprowadzenia kodu immobilizera w Twoim hyundai i40 nadal nie chcą się uruchomić, prawie na pewno chodzi o Twój klucz. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć system immobilizera w swoim hyundai i40. Właściwie twój transponder musiał być osłabiony lub musiał spaść z klucza. Aby naprawić ten problem, tylko rozwiązanie, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub u twojego dealera kto może przywrócić twój klucz hyundai i40. W zależności od tego, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz kopię lub „kartę kodów” i około 350 euro u sprzedawcy, jeśli nie masz pomocy i chcesz nowy funkcjonalny klucz, pozwoli to uniknąć konieczności wyjmowania immobilizera z hyundai i40.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik migacza w hyundai i40 ?

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz myśleć o ominięciu immobilizera w swoim hyundai i40, z pewnych powodów nie jest to wcale zalecane. Pierwszy Twój hyundai i40 byłby znacznie bardziej podatny na próby kradzieży. Właściwie, bez skrzynki immobilisera, po prostu zrobienie „przewodów” może wystarczyć, aby go uruchomić. W dodatku, Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli wie, że immobilizer w Twoim hyundai i40 został usunięty, pominięty lub dezaktywowany. To jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal podają technikę, podjęliśmy decyzję, aby jej nie ujawniać, ponieważ może to przynieść korzyści osobom o złych intencjach.

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących hyundai i40, spójrz na kategorię hyundai i40.

Ссылка на основную публикацию