Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer Lexus GS?

Twój Lexus GS nie chce odpalić? Czy testowałeś różne rzeczy? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I masz wrażenie, że problem emanuje z Twojego immobilizera ? Właściwie jest to prawdopodobne, w rzeczywistości chodzi o to, czy twój pojazd nie chce już ruszać, czy też zatrzymuje się podczas ruszania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer w swoim Lexusie GS? Znajdujesz się na dobrej stronie internetowej, napisaliśmy tę treść, aby pomóc Ci wyraźniej widzieć i naprawić swoje obawy związane z tą częścią. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer w Twoim Lexusie GS, a następnie różne sposoby jego wyłączenia.

Jak działa system immobilizera w Lexusie GS

Zanim omówimy różne dostępne alternatywy, oto krótkie wprowadzenie wyjaśniające rolę i funkcje immobilizera w Twoim Lexusie GS. Ten element elektroniczny pojawił się 30 lat temu i ma na celu zapobieganie kradzieży Twojego Lexusa GS. Rzeczywiście, dzięki transponderowi i antenie (cewce) dołączonej do kluczyka oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zawarte w ECU i antena odbiorcza na neiman, Twój Lexus GS pojedzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, sprawdza, czy kod emitowany przez Twój kluczyk jest w rzeczywistości tym, którego oczekuje twoje pudełko unieruchomienia. Dopiero w tej chwili że pozwoli Ci włączyć samochód. To dzięki technologii RFID (chip w kluczu) ten system będzie działał.

Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w Lexusie GS?

Różne możliwości obejścia immobilizera w Twoim Lexusie GS

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Pierwsza technika, twój klucz nie pozwala już uruchomić Lexusa GS, chcesz dezaktywować immobilizer swojego Lexusa GS, ale przede wszystkim powinieneś spróbować tego procesu, aby go uruchomić i zabrać go do warsztatu, aby sprawdzić, czy nie możesz wykonać mniej ważny proces przywracania normalnego rozruchu pojazdu. Rzeczywiście, ze swoim pojazdem powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić Twojego Lexusa GS), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić swój pojazd, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy w celu potwierdzenia cyfry i wznowienia, powtarzaj proces, aż wprowadzisz cały kod. Powinno to umożliwić uruchomienie Lexusa GS bez konieczności demontażu immobilizera.

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub u dealera samochodowego

Jeśli pomimo wymiany baterii kilka prób wprowadzenia kodu immobilizera w Twoim Lexusie GS nadal nie chce się uruchomić, prawdopodobnie chodzi o Twój klucz. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć system immobilizera w swoim Lexusie GS. Rzeczywiście, twój transponder musiał zostać uszkodzony lub spadł z twojego klucza. Aby rozwiązać ten problem, tylko rozwiązanie, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub w salonie samochodowym kto może naprawić klucz do Lexusa GS. Określona przez to, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz duplikat lub „kartę uwierzytelniającą” i około 350 euro w salonie samochodowym, jeśli nie masz pomocy i potrzebujesz nowego funkcjonalnego kluczyka, unikniesz konieczności wyjmowania immobilizera z Twojego Lexusa GS.

Weiterlesen:
Gorący terkot silnika w moim Lexusie GS

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz ulec pokusie ominięcia immobilizera w swoim Lexusie GS, nie jest to w ogóle zalecane z kilku powodów. Pierwszy Twój Lexus GS byłby znacznie bardziej podatny na próby kradzieży. Rzeczywiście, bez skrzynki immobilisera, samo przeciągnięcie przewodów może wystarczyć, aby włączyć samochód. Ponadto, Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli okaże się, że immobilizer w Twoim Lexusie GS został usunięty, pominięty lub dezaktywowany. To jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal podają metodologię, podjęliśmy decyzję, aby jej nie ujawniać, ponieważ może to przynieść korzyści osobom o złych intencjach.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Lexusa GS, spójrz na kategorię Lexus GS.

Ссылка на основную публикацию