Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer Nissan Juke ?

Twój Nissan Juke już się nie uruchamia? Przetestowałeś wszystko? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I masz wrażenie, że problem pochodzi z Twojego immobilizera ? W rzeczywistości jest to całkiem prawdopodobne, w rzeczywistości chodzi o to, czy Twój samochód nie chce już ruszać lub gaśnie podczas ruszania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer w swoim Nissan Juke ? Jesteś na dobrym artykule, napisaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci zobaczyć wyraźniej i rozwiązać problem związany z tą częścią. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer w Twoim Nissan Juke, a następnie różne techniki jego wyłączania.

Jak działa system immobilizera w Nissan Juke

Zanim opiszesz różne dostępne alternatywy, oto krótkie wprowadzenie, aby zademonstrować cel i funkcje immobilizera w Twoim Nissan Juke. Ten element elektroniczny pojawił się 30 lat temu i ma zapobiec kradzieży Twojego Nissana Juke. Faktycznie, dzięki transponderowi i antenie (cewce) zintegrowanej w kluczyku oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zintegrowany w ECU i antena odbiorcza na neimanie, Twój Nissan Juke pojedzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, sprawdza, czy kod emitowany przez Twój kluczyk jest rzeczywiście tym, o który pyta twoje pudełko unieruchomienia. Dopiero w tej chwili że pozwoli Ci włączyć samochód. To dzięki technologii RFID (chip w kluczu) ten system będzie działał.

Weiterlesen:
Nissan Juke, który przechodzi w tryb awaryjny

Różne możliwości obejścia immobilizera w Twoim Nissan Juke

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Pierwsza technika, kluczyk nie pozwala już na uruchomienie Nissana Juke, chcesz wyłączyć immobilizer swojego Nissana Juke, ale najpierw spróbuj tej techniki, aby go uruchomić i zanieś go do mechanika, aby sprawdzić, czy nie możesz wykonać mniej znaczący proces przywracania normalnego rozruchu samochodu. W rzeczywistości w samochodzie powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić Nissana Juke), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić samochód, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy, aby zatwierdzić cyfrę i wznowić, powtarzaj proces, aż wprowadzisz pełny kod. Powinno to umożliwić uruchomienie Nissana Juke bez konieczności demontażu immobilizera.

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub u dealera samochodowego

Jeśli pomimo wymiany baterii kilka prób wprowadzenia kodu immobilizera w Twoim Nissan Juke nadal nie chce się uruchomić, prawdopodobnie problem dotyczy Twojego klucza. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć immobilizer w swoim Nissan Juke. W rzeczywistości twój transponder musiał być osłabiony lub musiał spaść z klucza. Aby rozwiązać ten problem, tylko rozwiązanie, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub w salonie samochodowym kto może naprawić Twój kluczyk do Nissana Juke. Określona przez to, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz duplikat lub „kartę uwierzytelniającą” i około 350 euro w salonie samochodowym, jeśli nie masz pomocy i potrzebujesz nowego, funkcjonalnego kluczyka, unikniesz konieczności wyjmowania immobilizera z Twojego Nissana Juke.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Nissan Juke?

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz ulec pokusie ominięcia immobilizera w swoim Nissan Juke, z wielu powodów nie jest to zalecane. Pierwszy Twój Nissan Juke byłby znacznie bardziej podatny na próby kradzieży. W rzeczywistości, bez skrzynki immobilisera, po prostu zrobienie „przewodów” może wystarczyć, aby go uruchomić. W dodatku, Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli okaże się, że immobilizer w Twoim Nissan Juke został usunięty, pominięty lub dezaktywowany. To jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal podają technikę, podjęliśmy decyzję, aby jej nie ujawniać, ponieważ może to pomóc ludziom o złych intencjach.

Więcej wskazówek na temat Nissana Juke znajdziesz w kategorii Nissan Juke.

Ссылка на основную публикацию