Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer seat cordoba ?

Twoja Cordoba już się nie uruchamia? Czy analizowałeś różne rzeczy? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I czujesz, że problem pochodzi z Twojego immobilizera? Jest całkiem możliwe, rzeczywiście, że chodzi o to, czy Twój samochód nie chce już odpalać, czy też gaśnie podczas ruszania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer na swoim siedzeniu cordoba ? Jesteś na dobrym artykule, stworzyliśmy tę treść, aby pomóc Ci lepiej widzieć i rozwiązać problemy związane z tym elementem. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer na kordobie siedzenia, a następnie różne metody jego wyłączenia.

Jak działa system immobilizera na kordobie siedzenia

Zanim wyjaśnimy Ci różne dostępne alternatywy, oto krótkie wprowadzenie opisujące cel i funkcje immobilizera w Twoim foteliku cordoba. Ten element elektroniczny został wynaleziony 30 lat temu i ma na celu zapobieganie kradzieży Cordoby. Właściwie, dzięki transponderowi i antenie (cewce) dołączonej do kluczyka oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zawarte w ECU i antenie odbiorczej na neimanie, twoja kordoba siedzenia pójdzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, kontroluje, czy kod emitowany przez Twój kluczyk jest rzeczywiście tym wymaganym przez twoje pudełko unieruchomienia. Dopiero w tej chwili że pozwoli Ci włączyć samochód. To dzięki technologii RFID (chip w kluczu) ten system będzie działał.

Weiterlesen:
Co powoduje przegrzewanie się Cordoby?

Różne możliwości ominięcia immobilizera na kordobie siedzenia

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Pierwsza metodologia, twój klucz nie pozwala już uruchomić cordoby siedzenia, chcesz dezaktywować immobilizer swojej cordoby, ale przede wszystkim powinieneś spróbować tej techniki, aby ją uruchomić i zabrać do mechanika, sprawdź, czy nie możesz zrobić mniej ważna procedura przywracania normalnego rozruchu samochodu. Właściwie w samochodzie powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić cordobę), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić samochód, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy, aby zatwierdzić cyfrę i wznowić, powtarzaj procedurę, aż wprowadzisz pełny kod. Powinno to umożliwić uruchomienie cordoby siedzenia bez konieczności zdejmowania immobilizera.

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub u sprzedawcy

Jeśli pomimo wymiany baterii kilka prób wprowadzenia kodu immobilizera na cordobie siedzenia nadal nie działa, prawdopodobnie problem dotyczy Twojego klucza. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć system immobilizera z kordoby siedzenia. Właściwie, twój transponder musiał być uszkodzony lub musiał spaść z kluczyka. Aby rozwiązać ten problem, tylko opcja, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub w salonie samochodowym kto może przywrócić klucz do siedzenia Cordoba. W zależności od tego, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz kopię lub „kartę uwierzytelniającą” i około 350 euro w salonie samochodowym, jeśli nie masz pomocy i potrzebujesz nowego funkcjonalnego kluczyka, unikniesz konieczności wyjmowania immobilizera z kordoby siedzenia.

Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do siedzenia cordoba

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz mieć ochotę ominąć immobilizer z kordoby siedzenia, z pewnych powodów nie jest to w ogóle zalecane. Pierwszy Twoja kordoba siedzenia byłaby znacznie bardziej podatna na próby kradzieży. Właściwie, bez skrzynki immobilisera, po prostu zrobienie „przewodów” może wystarczyć, aby go uruchomić. Ponadto, Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli potwierdzi, że immobilizer na Cordobie siedzenia został usunięty, ominięty lub dezaktywowany. Jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal udostępniają proces, podjęliśmy decyzję, aby tego nie ujawniać, ponieważ może to pomóc osobom o złych intencjach.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Cordoby z siedziskiem, zajrzyj do kategorii Cordoba z siedziskiem.

Ссылка на основную публикацию