Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer Volkswagen Golf 2 ?

Twój Volkswagen Golf 2 nie chce się uruchomić? Czy analizowałeś różne rzeczy? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I czujesz, że problem pochodzi z Twojego immobilizera? Jest to z pewnością prawdopodobne, w rzeczywistości chodzi o to, czy Twój samochód nie chce już uruchamiać się, czy też gaśnie podczas uruchamiania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer w swoim Volkswagenie Golfie 2 ? Znajdujesz się na dobrej stronie internetowej, napisaliśmy tę treść, aby pomóc Ci lepiej widzieć i naprawić swoje obawy związane z tym elementem. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer w Twoim Volkswagenie Golfie 2, a następnie różne techniki jego wyłączania.

Jak działa system immobilizera w Volkswagen Golf 2

Zanim opiszemy różne dostępne alternatywy, oto krótkie wprowadzenie, które pokaże Ci cel i funkcje immobilizera w Twoim Volkswagenie Golfie 2. Ta elektroniczna część pojawiła się 30 lat temu i ma na celu zapobieganie kradzieży Twojego Volkswagena Golfa 2. Faktycznie, dzięki transponderowi i antenie (cewce) zintegrowanej w kluczyku oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zintegrowany w ECU i antena odbiorcza na neimanie, Twój Volkswagen Golf 2 pójdzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, kontroluje, że kod emitowany przez Twój kluczyk jest w rzeczywistości tym, którego oczekuje Twój boks unieruchamiający. Dopiero w tej chwili że pozwoli ci włączyć samochód. To dzięki technologii RFID (chip w kluczu) ten system będzie działał.

Różne rozwiązania umożliwiające obejście immobilizera w Twoim Volkswagen Golf 2

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Po pierwsze, Twój kluczyk nie pozwala już na uruchomienie Twojego Volkswagena Golfa 2, chcesz wyłączyć immobilizer Twojego Volkswagena Golfa 2, ale przede wszystkim spróbuj tego procesu, aby go uruchomić i zabrać go do warsztatu sprawdzić, czy nie możesz wykonaj mniej ważną procedurę, aby przywrócić normalny rozruch samochodu. W rzeczywistości w samochodzie powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić Twojego Volkswagena Golfa 2), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić samochód, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy w celu potwierdzenia cyfry i wznowienia, powtarzaj procedurę, aż wprowadzisz cały kod. Powinno to umożliwić uruchomienie Twojego Volkswagena Golfa 2 bez konieczności demontażu immobilizera.

Weiterlesen:
Drgania pedału hamulca w Volkswagenie Golfie ?

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub u sprzedawcy

Jeśli pomimo wymiany baterii kilka prób wprowadzenia kodu immobilizera w Twoim Volkswagenie Golfie 2 nadal nie chce się uruchomić, prawdopodobnie chodzi o Twój klucz. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć system immobilizera w swoim Volkswagenie Golfie 2. W rzeczywistości Twój transponder musiał zostać uszkodzony lub spadł z kluczyka. Aby rozwiązać ten problem, tylko rozwiązanie, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub u Twojego dealera samochodowego kto może naprawić kluczyk do Twojego Volkswagena Golfa 2. W zależności od tego, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz duplikat lub „kartę uwierzytelniającą” i około 350 euro u dealera samochodowego, jeśli nie masz pomocy i potrzebujesz nowego funkcjonalnego kluczyka, unikniesz konieczności wyjmowania immobilizera z Twojego Volkswagena Golfa 2.

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz pokusić się o ominięcie immobilizera w swoim Volkswagenie Golfie 2, nie jest to w ogóle zalecane z kilku powodów. Pierwszy Twój Volkswagen Golf 2 byłby znacznie bardziej podatny na próby kradzieży. W rzeczywistości, bez skrzynki immobilisera, po prostu zrobienie „przewodów” może wystarczyć, aby go uruchomić. Co więcej, Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli wie, że immobilizer w Twoim Volkswagenie Golfie 2 został usunięty, pominięty lub dezaktywowany. To jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal podają technikę, podjęliśmy decyzję, aby jej nie ujawniać, ponieważ może to przynieść korzyści osobom o złych intencjach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 2, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 2.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector