Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer Volkswagen Golf 4 ?

Twój Volkswagen Golf 4 już się nie uruchamia? Czy próbowałeś różnych rzeczy? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I masz wrażenie, że problem emanuje z Twojego immobilizera ? Jest to całkiem prawdopodobne, w rzeczywistości chodzi o to, czy Twój pojazd nie chce już ruszać, czy też zatrzymuje się podczas ruszania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer w swoim Volkswagenie Golfie 4 ? Jesteś we właściwym miejscu, stworzyliśmy ten post, aby pomóc Ci lepiej widzieć i rozwiązać problemy związane z tym komponentem. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer w Twoim Volkswagenie Golfie 4, a następnie różne sposoby jego wyłączenia.

Jak działa system immobilizera w Volkswagenie Golfie 4

Zanim wyjaśnimy Ci różne dostępne rozwiązania, oto krótkie wprowadzenie opisujące rolę i działanie immobilizera w Twoim Volkswagenie Golfie 4. Ten element elektroniczny został wynaleziony 30 lat temu i ma na celu zapobieganie kradzieży Twojego Volkswagena Golfa 4. Rzeczywiście , dzięki transponderowi i antenie (cewce) zintegrowanej w kluczyku oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zintegrowany w ECU i antena odbiorcza na neimanie, Twój Volkswagen Golf 4 pójdzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, sprawdza, czy kod emitowany przez Twój kluczyk jest rzeczywiście tym, o który pyta twoje pudełko unieruchomienia. Dopiero w tej chwili że pozwoli Ci włączyć samochód. To dzięki technologii RFID (chip w kluczyku) urządzenie to będzie działać.

Różne możliwości obejścia immobilizera w Twoim Volkswagenie Golfie 4

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Pierwsza procedura, Twój kluczyk nie pozwala już na uruchomienie Twojego Volkswagena Golfa 4, chcesz dezaktywować immobilizer Twojego Volkswagena Golfa 4, ale przede wszystkim spróbuj tej techniki, aby go uruchomić i zabrać go do warsztatu sprawdź, czy nie możesz wykonaj mniej znaczącą operację, aby przywrócić normalny rozruch samochodu. Rzeczywiście, w samochodzie powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić Twojego Volkswagena Golfa 4), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić samochód, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy w celu potwierdzenia cyfry i wznowienia, powielaj operację, aż wprowadzisz pełny kod. Powinno to umożliwić uruchomienie Twojego Volkswagena Golfa 4 bez konieczności demontażu immobilizera.

Weiterlesen:
W moim Volkswagenie Golfie 6 pali się kontrolka wskaźnika paliwa, co robić?

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub u dealera samochodowego

Jeśli pomimo wymiany baterii kilka prób wprowadzenia kodu immobilizera w Twoim Volkswagenie Golfie 4 nadal nie działa, prawdopodobnie problem dotyczy Twojego klucza. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć system immobilizera w swoim Volkswagen Golf 4. Rzeczywiście, Twój transponder musiał być uszkodzony lub musiał spaść z kluczyka. Aby rozwiązać ten problem, tylko opcja, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub u Twojego dealera samochodowego kto może przywrócić Twój kluczyk do Volkswagena Golfa 4. Na podstawie tego, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz kopię lub „kartę uwierzytelniającą” i około 350 euro u dealera samochodowego, jeśli nie masz pomocy i potrzebujesz nowego funkcjonalnego kluczyka, unikniesz konieczności wyjmowania immobilizera z Twojego Volkswagena Golfa 4.

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz pokusić się o ominięcie immobilizera w swoim Volkswagenie Golfie 4, z pewnych powodów nie jest to w ogóle zalecane. Pierwszy Twój Volkswagen Golf 4 byłby znacznie bardziej podatny na próby kradzieży. Rzeczywiście, bez skrzynki immobilisera, samo przeciągnięcie przewodów może wystarczyć, aby włączyć samochód. Co więcej, Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli stwierdzi, że immobilizer w Twoim Volkswagenie Golfie 4 został usunięty, pominięty lub dezaktywowany. To jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal podają metodologię, podjęliśmy decyzję, aby jej nie ujawniać, ponieważ może to przynieść korzyści osobom o złych intencjach.

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 4 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 4.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector