Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer Volkswagen Golf 6 ?

Twój Volkswagen Golf 6 nie chce się uruchomić? Czy analizowałeś różne rzeczy? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I masz wrażenie, że problem emanuje z Twojego immobilizera ? Jest to z pewnością prawdopodobne, a nawet pytanie, czy pojazd nie chce już ruszać lub gaśnie podczas ruszania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer w swoim Volkswagenie Golfie 6 ? Jesteś na dobrym artykule, zrobiliśmy ten post, aby pomóc Ci lepiej widzieć i rozwiązać problemy związane z tym elementem. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer w Twoim Volkswagenie Golfie 6, a następnie różne sposoby jego wyłączenia.

Jak działa system immobilizera w Volkswagen Golf 6

Zanim omówimy różne dostępne alternatywy, oto krótkie wprowadzenie wyjaśniające cel i funkcje immobilizera w Twoim Volkswagenie Golfie 6. Ta elektroniczna część pojawiła się 30 lat temu i ma na celu zapobieganie kradzieży Twojego Volkswagena Golfa 6. , dzięki transponderowi i antenie (cewce) dołączonej do kluczyka oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zawarte w ECU i antena odbiorcza na neimanie, Twój Volkswagen Golf 6 pójdzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, sprawdza, czy kod emitowany przez Twój kluczyk jest rzeczywiście tym, czego oczekuje twoje pudełko unieruchomienia. Dopiero w tej chwili że pozwoli Ci zacząć. To dzięki technologii RFID (chip w kluczu) urządzenie to będzie działać.

Weiterlesen:
Kiedy wymieniać amortyzatory Volkswagen Golf 7 ?

Różne rozwiązania umożliwiające obejście immobilizera w Twoim Volkswagen Golf 6

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Pierwsza procedura, Twój kluczyk nie pozwala już na uruchomienie Volkswagena Golfa 6, chcesz wyłączyć immobilizer swojego Volkswagena Golfa 6, ale przede wszystkim powinieneś spróbować tego sposobu, aby go uruchomić i zabrać go do warsztatu, aby sprawdzić, czy możesz nie wykonuj mniej znaczącego procesu, aby przywrócić normalny rozruch pojazdu. W rzeczywistości ze swoim pojazdem powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić Twojego Volkswagena Golfa 6), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić swój pojazd, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy w celu potwierdzenia cyfry i wznowienia, powtórz proces, aż wprowadzisz pełny kod. Powinno to umożliwić uruchomienie Volkswagena Golfa 6 bez konieczności demontażu immobilizera.

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub u dealera samochodowego

Jeśli pomimo wymiany baterii kilka prób wprowadzenia kodu immobilizera w Twoim Volkswagenie Golfie 6 nadal nie działa, najprawdopodobniej problem dotyczy Twojego klucza. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć immobilizer w swoim Volkswagenie Golfie 6. W rzeczywistości Twój transponder musiał być uszkodzony lub musiał spaść z kluczyka. Aby rozwiązać ten problem, tylko rozwiązanie, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub w salonie samochodowym kto może naprawić kluczyk do Twojego Volkswagena Golfa 6. W zależności od tego, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz kopię lub „kartę uwierzytelniającą” i około 350 euro w salonie samochodowym, jeśli nie masz pomocy i potrzebujesz nowego funkcjonalnego kluczyka, unikniesz konieczności wyjmowania immobilizera z Twojego Volkswagena Golfa 6.

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek oleju w moim Volkswagenie Golfie 5 ?

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz ulec pokusie ominięcia immobilizera w swoim Volkswagenie Golfie 6, z pewnych powodów nie jest to w ogóle zalecane. Pierwszy Twój Volkswagen Golf 6 byłby znacznie bardziej podatny na próby kradzieży. W rzeczywistości, bez skrzynki immobilisera, samo przeciągnięcie przewodów może wystarczyć, aby włączyć samochód. Ponadto, Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli wie, że immobilizer w Twoim Volkswagenie Golfie 6 został usunięty, pominięty lub dezaktywowany. To jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal podają metodologię, podjęliśmy decyzję, aby jej nie ujawniać, ponieważ może to przynieść korzyści osobom o złych intencjach.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 6, spójrz na kategorię Volkswagen Golf 6.

Ссылка на основную публикацию