Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer Volkswagen Golf 8 ?

Twój Volkswagen Golf 8 już się nie uruchamia? Czy analizowałeś różne rzeczy? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I czujesz, że problem pochodzi z Twojego immobilizera? Właściwie jest możliwe, że chodzi o to, czy Twój samochód nie chce już odpalić lub gaśnie podczas ruszania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer w swoim Volkswagenie Golfie 8 ? Jesteś na dobrym artykule, zrobiliśmy ten post, aby pomóc Ci lepiej widzieć i naprawić swoje obawy związane z tą częścią. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer w Twoim Volkswagenie Golfie 8, a następnie różne techniki jego wyłączania.

Jak działa system immobilizera w Volkswagen Golf 8

Zanim wyjaśnimy Ci różne dostępne alternatywy, oto krótkie wprowadzenie, które pokaże Ci rolę i działanie immobilizera w Twoim Volkswagenie Golfie 8. Ta część elektroniczna została wynaleziona 30 lat temu i ma na celu zapobieganie kradzieży Twojego Volkswagena Golfa 8. Faktycznie, dzięki transponderowi i antenie (cewce) zintegrowanej w kluczyku oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zintegrowany w ECU i antena odbiorcza na neimanie, Twój Volkswagen Golf 8 pójdzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, sprawdza, czy kod emitowany przez Twój kluczyk jest w rzeczywistości tym, którego wymaga twój boks unieruchamiający. Dopiero w tej chwili że pozwoli Ci zacząć. To dzięki technologii RFID (chip w kluczu) urządzenie to będzie działać.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik poduszki powietrznej w Volkswagenie Golfie 3 ?

Różne możliwości obejścia immobilizera w Twoim Volkswagenie Golfie 8

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Pierwsza procedura, Twój kluczyk nie pozwala już na uruchomienie Twojego Volkswagena Golfa 8, chcesz dezaktywować immobilizer Twojego Volkswagena Golfa 8, ale najpierw spróbuj tej procedury, aby go uruchomić i zanieś do mechanika, aby sprawdzić, czy nie możesz wykonaj mniej ważny proces, aby przywrócić normalny rozruch samochodu. W rzeczywistości w samochodzie powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić Twojego Volkswagena Golfa 8), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić samochód, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy, aby zatwierdzić cyfrę i wznowić, powtarzaj proces, aż wprowadzisz cały kod. Powinno to umożliwić uruchomienie Volkswagena Golfa 8 bez konieczności demontażu immobilizera.

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub u sprzedawcy

Jeśli pomimo wymiany baterii kilka prób wprowadzenia kodu immobilizera w Twoim Volkswagenie Golfie 8 nadal nie działa, prawdopodobnie problem dotyczy Twojego klucza. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć immobilizer w swoim Volkswagenie Golfie 8. W rzeczywistości Twój transponder musiał zostać uszkodzony lub spadł z twojego klucza. Aby naprawić ten problem, tylko rozwiązanie, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub u Twojego dealera samochodowego kto może przywrócić Twój kluczyk do Volkswagena Golfa 8. Na podstawie tego, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz kopię lub „kartę uwierzytelniającą” i około 350 euro u dealera samochodowego, jeśli nie masz pomocy i potrzebujesz nowego funkcjonalnego kluczyka, unikniesz konieczności wyjmowania immobilizera z Twojego Volkswagena Golfa 8.

Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik w Volkswagenie Golfie, co mogę zrobić?

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz mieć ochotę ominąć immobilizer w swoim Volkswagenie Golfie 8, z pewnych powodów nie jest to zalecane. Pierwszy Twój Volkswagen Golf 8 byłby znacznie bardziej podatny na próby kradzieży. W rzeczywistości, bez skrzynki immobilisera, po prostu zrobienie „przewodów” może wystarczyć, aby go uruchomić. Dodatkowo do tego Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli wie, że immobilizer w Twoim Volkswagenie Golfie 8 został usunięty, pominięty lub dezaktywowany. To jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal podają metodę, podjęliśmy decyzję, aby jej nie ujawniać, ponieważ może to przynieść korzyści osobom o złych intencjach.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 8.

Ссылка на основную публикацию