Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć immobilizer Volvo XC90 ?

Twoje Volvo XC90 nie chce się uruchomić? Przetestowałeś wszystko? Akumulator, alternator, zapasowe klucze… I masz wrażenie, że problem pochodzi z Twojego immobilizera ? Jest to z pewnością prawdopodobne, w rzeczywistości chodzi o to, czy Twój samochód nie chce już się uruchamiać lub gaśnie podczas uruchamiania bez powodu. Chcesz wyłączyć immobilizer w swoim Volvo XC90 ? Jesteś we właściwym miejscu, stworzyliśmy ten post, aby pomóc Ci lepiej widzieć i rozwiązać problem związany z tym komponentem. Najpierw zobaczymy, jak działa immobilizer w Twoim Volvo XC90, a następnie różne techniki jego wyłączania.

Jak działa system immobilizera w Volvo XC90

Zanim omówimy różne dostępne rozwiązania, oto krótkie wprowadzenie, aby zademonstrować cel i funkcje immobilizera w Twoim Volvo XC90. Ten element elektroniczny został wynaleziony 30 lat temu i ma na celu zapobieganie kradzieży Twojego Volvo XC90. Właściwie, dzięki transponderowi i antenie (cewce) zintegrowanej w kluczyku oraz skrzynce sterowniczej unieruchamiania zintegrowany w ECU i antena odbiorcza na neiman, Twoje Volvo XC90 pojedzie za każdym razem, gdy wkładasz kluczyk do stacyjki, sprawdza, czy kod emitowany przez Twój kluczyk jest w rzeczywistości tym, o które pyta twoje okno unieruchamiania. Dopiero w tej chwili że pozwoli Ci to zacząć. To dzięki technologii RFID (chip w kluczyku) urządzenie to będzie działać.

Różne alternatywy umożliwiające obejście immobilizera w Twoim Volvo XC90

Wprowadź kod, aby wyłączyć immobilizer

Po pierwsze, Twój kluczyk nie pozwala już na uruchomienie Twojego Volvo XC90, chcesz dezaktywować immobilizer Twojego Volvo XC90, ale przede wszystkim powinieneś spróbować tego procesu, aby go uruchomić i zabrać go do warsztatu, aby sprawdzić, czy nie możesz zrobić mniej ważny proces przywracania normalnego rozruchu samochodu. Właściwie przy samochodzie powinieneś mieć zapasowy kluczyk (który powinieneś wypróbować i który powinien uruchomić Twoje Volvo XC90), ale jeśli go nie masz powinieneś mieć przynajmniej „kartę uwierzytelniającą”, zawiera kod startowy. Dzięki temu kodowi nadal będziesz mógł uruchomić samochód, wpisując go ręcznie. Aby to zrobić, włącz zapłon, użyj scentralizowanego przycisku, aby wprowadzić cyfry, kilka szybkich naciśnięć (przykład: 2 dla cyfry 2), a następnie zatrzymanie się na półtorej sekundy, aby zatwierdzić cyfrę i wznowić, duplikuj proces, aż wprowadzisz pełny kod. Powinno to umożliwić uruchomienie Volvo XC90 bez konieczności demontażu immobilizera.

Napraw klucz u kluczowego specjalisty lub w salonie samochodowym

Jeśli pomimo wymiany baterii różne próby wprowadzenia kodu immobilizera w Twoim Volvo XC90 nadal nie chcą się uruchomić, najprawdopodobniej problem dotyczy Twojego klucza. Rozumiemy, że nadal chcesz ominąć immobilizer w swoim Volvo XC90. Właściwie twój transponder musiał zostać uszkodzony lub spadł z twojego klucza. Aby naprawić ten problem, tylko opcja, udaj się do kluczowego specjalisty (dostępne również w Internecie) lub u twojego dealera kto może naprawić Twój kluczyk do Volvo XC90. Na podstawie tego, do kogo idziesz naprawa powinna kosztować około 100 euro, jeśli nadal masz kopię lub „kartę kodów” i około 350 euro u sprzedawcy, jeśli nie masz pomocy i potrzebujesz nowego, funkcjonalnego kluczyka, unikniesz konieczności wyjmowania immobilizera z Twojego Volvo XC90.

Weiterlesen:
Jak uruchomić Volvo XC90 ?

Ręcznie usuń immobilizer

Chociaż możesz pomyśleć o pominięciu immobilizera w swoim Volvo XC90, nie jest to w ogóle zalecane z kilku powodów. Pierwszy Twoje Volvo XC90 byłoby znacznie bardziej podatne na próby kradzieży. Właściwie bez skrzynki immobilisera samo przeciągnięcie „przewodów” może wystarczyć do uruchomienia samochodu. Ponadto, Twoje ubezpieczenie, w przypadku kradzieży najprawdopodobniej nie zwróci Ci pieniędzy jeśli okaże się, że immobilizer w Twoim Volvo XC90 został usunięty, pominięty lub dezaktywowany. Jeśli nadal chcesz to zrobić, niektóre strony internetowe nadal oferują technikę, podjęliśmy decyzję, aby jej nie ujawniać, ponieważ może to przynieść korzyści osobom o złych intencjach.

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących Volvo XC90, zapoznaj się z kategorią Volvo XC90.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector