Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć lampkę serwisową Hyundai Ix20

W dzisiejszych czasach zwracanie uwagi na swój samochód jest konieczne, w rzeczywistości, jeśli nie wykonujesz minimalnych czynności konserwacyjnych lub jeśli nie zastanawiasz się nad sygnałami nieprawidłowości, istnieje wysokie ryzyko, że okaże się, że Twój samochód stanie się nieprzyjemny dla posługiwać się. Na tym właśnie się dzisiaj skupimy, jedną ze wskazań, że najbardziej przeszkadza właścicielom samochodów jest licznik wymiany oleju, jak wyłączyć lampkę serwisową w swoim Hyundai Ix20? Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, na co wskazuje ten miernik, a następnie w drugim kroku procedurę, której należy się trzymać, aby wykonać reset wskaźnika serwisowego w Hyundai Ix20? .

Korzyści i działanie światła serwisowego Hyundai Ix20:

Zacznijmy nasz przewodnik od znaczenie lampki serwisowej na desce rozdzielczej Twojego Hyundai Ix20 .

Co oznacza lampka serwisowa wskaźnika w Hyundai Ix20?

Zacznijmy naszą treść od zainteresowania lampką serwisową w Twoim Hyundai Ix20. Celem tego miernika jest ostrzeżenie o konieczności przeprowadzenia konserwacji Twojego Hyundaia Ix20, tj. wymiany oleju. W zależności od rodzaju jednostki silnikowej Twojego pojazdu silnikowego i używanego oleju, będziesz musiał to osiągnąć co 15 000 / 20 000 / 30 000 km… Ten parametr zostanie określony przez producenta. Generalnie będziesz w stanie rozpoznać tę lampkę ostrzegawczą, ponieważ jest ona zmaterializowana w formie płaskiego klucza na desce rozdzielczej który jest wyświetlany po uruchomieniu Hyundaia Ix20. Ten licznik jest również czasami nazywany lampka serwisowa w Hyundai Ix20 .

Po co resetować lampkę serwisową do zera w Hyundai Ix20?

.

Kiedy zlecasz wymianę oleju przez swojego mechanika, należy zresetować tę lampkę, abyś mógł być poinformowany, kiedy musisz dokonać następnej wymiany oleju i aby lampka serwisowa zapala się po przybyciu na czas konserwacji Twojego Hyundaia Ix20 . Z drugiej strony, nawet jeśli dokonasz własnej wymiany oleju, będziesz musiał zresetować ten licznik z tych samych przyczyn. Ostatnia możliwość, sam wymieniasz olej i chcesz odsprzedać swojego Hyundaia Ix20, lepiej, aby przyszły nabywca miał pewność, że przeprowadziłeś konserwację samochodu . Nie wahaj się zasięgnąć porady w naszej treści, który olej wybrać, aby przeprowadzić wymianę oleju w Hyundai Ix20.

Weiterlesen:
Hyundai Ix20, który ginie podczas jazdy

Jak wyłączyć lampkę serwisową w Hyundai Ix20?

Przejdźmy teraz do części, która prawdopodobnie najbardziej Cię zainteresuje, jak wyłączyć lampkę serwisową w Hyundai Ix20? Istnieje kilka metod opartych na roczniku Twojego samochodu i opcjach Twojego pojazdu silnikowego, my tylko Ci damy główne metody resetowania wskaźnika serwisowego pojazdu silnikowego; .

wyłącz lampkę serwisową przyciskiem licznika kilometrów:

Pierwsze lekarstwo, możesz spróbować pojazd silnikowy wyłączyć, naciskając przycisk licznika kilometrów na swoim Hyundai Ix20, a następnie włącz zapłon i pozwól nacisnąć i przytrzymać przez 10 sekund. Wystarczy wyłączyć zapłon i uruchomić pojazd, aby sprawdzić, czy ten proces jest kompatybilny z Twoim Hyundai Ix20.

wyłącz lampkę serwisową za pomocą alertu skrętu comodo:

Druga możliwość, będziesz miał możliwość wyłącz lampkę serwisową swojego Hyundaia Ix20 dzięki migającemu komodo tego . Wystarczy, że przy wyłączonym silniku, włączonym zapłonie wciśniesz przycisk na górze comodo, aż na desce rozdzielczej pojawi się zbiornik z kroplą oleju, przytrzymaj go, aż zniknie kontrolka.

Wyłącz lampkę serwisową w Hyundai Ix20 za pomocą narzędzia diagnostycznego OBD:

.

Metoda, która zadziała we wszystkich modelach, ale wymaga narzędzia diagnostycznego. Możesz dzięki wtyczce diagnostycznej Twojego Hyundaia Ix20 zresetuj wskaźnik spustu, działając na jego komputerze . Będziesz potrzebować narzędzia OBD, które będzie kosztować od 10 do 50 euro, możesz dowiedzieć się, jak go używać w naszej treści Hyundai Ix20jak odczytać kod błędu w Hyundai Ix20.

Wyłącz światło serwisowe, korzystając z instrukcji serwisowej swojego Hyundai Ix20:

Wreszcie, może się to wydawać logiczne, ale dokładną procedurę dotyczącą modelu pojazdu znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jeśli żadna z naszych technik nie działa, zapraszamy do obejrzenia.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć alarm pasa w Hyundai Ix20?

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Hyundaia Ix20, przejdź do naszej kategorii Hyundai Ix20.

Ссылка на основную публикацию