Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć lampkę serwisową Subaru Impreza

Pilnowanie swojego samochodu jest niezbędne w dzisiejszych czasach, w rzeczywistości, jeśli nie wykonujesz minimalnej rutynowej obsługi lub nie zastanawiasz się nad sygnałami nieprawidłowości, istnieje duże ryzyko, że Twój samochód stanie się nieprzyjemny używać. To jest dokładnie ten temat, na którym się dzisiaj skupimy, jednym ze znaków, że najbardziej przeszkadza kierowcom jest miernik wymiany oleju, jak wyłączyć lampkę serwisową w swoim Subaru Imprezie? Aby to osiągnąć, najpierw odkryjemy, co oznacza ten miernik, a następnie w drugim kroku procedurę, którą należy wykonać, aby wykonać reset wskaźnika serwisowego na Subaru Impreza? .

Korzyści i działanie lampy serwisowej Subaru Impreza:

Zacznijmy nasz przewodnik od interpretacja kontrolki serwisowej na desce rozdzielczej Twojego Subaru Impreza .

Co oznacza kontrolka serwisowa na Subaru Impreza?

Zacznijmy naszą treść od zainteresowania lampką serwisową na Twoim Subaru Impreza. Miernik ten ma na celu poinformowanie o konieczności wykonania rutynowego serwisu Subaru Imprezy, czyli wymiany oleju. W zależności od rodzaju silnika pojazdu i używanego oleju, będziesz musiał to zrobić co 15 000 / 20 000 / 30 000 km… Ta zmienna zostanie określona przez producenta. Generalnie będziesz mieć możliwość zidentyfikowania tej lampki ostrzegawczej, ponieważ jest ona zmaterializowana w formie płaskiego klucza na desce rozdzielczej który jest wyświetlany po włączeniu Subaru Impreza. Ten licznik jest równie często znany jako lampka serwisowa na Subaru Impreza .

Po co resetować lampkę serwisową na zero w Subaru Impreza?

.

Kiedy przeprowadzasz wymianę oleju w garażu, należy zresetować to światło, abyś mógł zostać poinformowany, kiedy musisz dokonać następnej wymiany oleju i aby lampka serwisowa zapala się po przybyciu na czas konserwacji Subaru Impreza . Jednak nawet jeśli dokonasz własnej wymiany oleju, będziesz musiał zresetować ten licznik z tych samych przyczyn. Ostatnia okazja, sam wymieniasz olej i chcesz odsprzedać swoje Subaru Impreza, lepiej, aby przyszły nabywca miał pewność, że przeprowadziłeś rutynowy serwis auta . Nie wahaj się zasięgnąć porady w naszej treści, jaki olej wybrać do wymiany oleju w Subaru Impreza.

Weiterlesen:
Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Subaru Impreza ?

Jak wyłączyć lampkę serwisową w Subaru Imprezie?

Przejdźmy teraz do części, która na pewno najbardziej Cię interesuje, jak wyłączyć lampkę serwisową w Subaru Impreza? Istnieje kilka metod w zależności od roku posiadania samochodu i opcji pojazdu silnikowego, po prostu damy Ci główne metody resetowania wskaźnika serwisowego pojazdu silnikowego; .

wyłącz lampkę serwisową przyciskiem licznika kilometrów:

Pierwsze lekarstwo, możesz spróbować pojazd silnikowy, naciskając przycisk licznika kilometrów w Subaru Impreza, a następnie włącz zapłon i pozwól nacisnąć i przytrzymać przez 10 sekund. Wystarczy wyłączyć zapłon i uruchomić pojazd, aby sprawdzić, czy ten proces jest kompatybilny z Twoim Subaru Impreza.

wyłącz światło serwisowe za pomocą kierunkowskazu comodo:

Druga okazja, będziesz miał możliwość wyłącz lampkę serwisową swojego Subaru Impreza dzięki migającemu komodo tego . Wystarczy, że przy wyłączonym silniku i włączonym zapłonie wciśniesz przycisk na górze comodo, aż na desce rozdzielczej pojawi się zbiornik z kroplą oleju, przytrzymaj go, aż zniknie kontrolka.

wyłącz lampkę serwisową w Subaru Impreza za pomocą przyrządu diagnostycznego OBD:

.

Metoda, która zadziała we wszystkich modelach, ale wymaga narzędzia diagnostycznego. Możesz dzięki wtyczce diagnostycznej Twojego Subaru Imprezy zresetuj wskaźnik odpływu działając na jego komputerze . Potrzebujesz narzędzia OBD, które kosztuje od 10 do 50 euro, możesz dowiedzieć się, jak go używać w naszej zawartości Subaru Imprezajak odczytać kod błędu w Subaru Impreza.

Wyłącz lampkę serwisową za pomocą instrukcji serwisowej swojego Subaru Impreza:

Wreszcie, może się to wydawać logiczne, ale dokładną procedurę dla swojego modelu samochodu znajdziesz w instrukcji obsługi samochodu. Jeśli żadna z naszych technik nie działa, zapraszamy do obejrzenia.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Subaru Impreza, przejdź do naszej kategorii Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Kierownica zablokowana w moim Subaru Impreza, co mam zrobić?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector