Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć lampkę serwisową Volkswagen Golf 8

Zwracanie uwagi na swój samochód jest w dzisiejszych czasach konieczne, oczywiście, jeśli nie wykonujesz minimalnej rutynowej obsługi, lub jeśli nie myślisz o sygnałach nieprawidłowości, bardzo ryzykujesz, że Twój samochód zużyje. To jest dokładnie ten temat, o którym będziemy dzisiaj mówić, jednym z symptomów, który najbardziej przeszkadza kierowcom jest miernik wymiany oleju, jak wyłączyć lampkę serwisową w swoim Volkswagenie Golfie 8? Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, co wskazuje ten miernik, a następnie w drugim kroku procedurę, którą należy wykonać, aby wykonać reset wskaźnika serwisowego w Volkswagen Golf 8? .

Zainteresowanie i działanie światła serwisowego Volkswagen Golf 8:

Zacznijmy nasz przewodnik od znaczenie lampki serwisowej na desce rozdzielczej Twojego Volkswagena Golfa 8 .

Co oznacza kontrolka serwisowa w Volkswagenie Golfie 8?

Rozpocznijmy naszą stronę z zainteresowaniem lampką serwisową w Twoim Volkswagenie Golfie 8. Miernik ten ma za zadanie ostrzec Cię o konieczności przeprowadzenia rutynowego przeglądu Twojego Volkswagena Golfa 8, tj. wymiany oleju. W zależności od rodzaju jednostki silnika Twojego samochodu i używanego oleju, będziesz musiał to robić co 15 000 / 20 000 / 30 000 km… Ten parametr zostanie określony przez producenta. Generalnie będziesz w stanie dostrzec to ostrzeżenie, ponieważ się zmaterializowało w formie płaskiego klucza na desce rozdzielczej który jest wyświetlany po uruchomieniu Volkswagena Golfa 8. Ten licznik jest czasami nazywany również lampka serwisowa w Volkswagen Golf 8 .

Po co resetować lampkę serwisową do zera w Volkswagen Golf 8?

.

Kiedy wymiana oleju jest przeprowadzana przez mechanika, powinna ona zresetować tę lampkę, abyś mógł zostać ostrzeżony, kiedy musisz dokonać następnej wymiany oleju i aby lampka serwisowa zapala się po przybyciu na czas konserwacji Twojego Volkswagena Golfa 8 . Jednak niezależnie od tego, czy dokonasz własnej wymiany oleju, będziesz musiał zresetować ten licznik z tych samych powodów. Ostatnia okazja, sam wymieniasz olej i chcesz odsprzedać swojego Volkswagena Golfa 8, lepiej, aby przyszły nabywca miał pewność, że przeprowadziłeś rutynowy serwis auta . Nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszą zawartością strony, na której wybrać olej do wymiany oleju w Volkswagen Golf 8.

Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 7?

Jak wyłączyć lampkę serwisową w Volkswagen Golf 8?

Przejdźmy teraz do tej części, którą prawie na pewno najbardziej lubisz na tej stronie z treścią, jak wyłączyć lampkę serwisową w Volkswagen Golf 8? Istnieje kilka metod opartych na roczniku twojego samochodu i opcjach twojego samochodu, my tylko ci damy główne metody resetowania wskaźnika serwisowego twojego samochodu; .

wyłącz lampkę serwisową przyciskiem licznika kilometrów:

Pierwsze rozwiązanie, możesz spróbować wyłącz samochód, naciskając przycisk licznika kilometrów w swoim Volkswagen Golf 8, a następnie włącz zapłon i pozwól nacisnąć i przytrzymać przez 10 sekund. Wystarczy wyłączyć zapłon i uruchomić pojazd, aby sprawdzić, czy ta procedura jest zgodna z Twoim Volkswagenem Golf 8.

wyłącz lampkę serwisową za pomocą alertu skrętu comodo:

Druga okazja, będziesz mógł wyłącz lampkę serwisową swojego Volkswagena Golfa 8 dzięki migającemu komodo tego . Wystarczy, że przy wyłączonym silniku, włączonym zapłonie wciśniesz przycisk na górze comodo, aż na desce rozdzielczej pojawi się zbiornik z kroplą oleju, przytrzymaj go, aż zgaśnie kontrolka.

wyłącz lampkę serwisową w Volkswagen Golf 8 za pomocą przyrządu diagnostycznego OBD:

.

Metoda, która zadziała we wszystkich modelach, ale wymaga narzędzia diagnostycznego. Możesz dzięki wtyczce diagnostycznej Twojego Volkswagena Golfa 8 zresetuj wskaźnik odpływu, działając na jego komputerze . Potrzebujesz narzędzia OBD, które kosztuje od 10 do 50 euro, możesz dowiedzieć się, jak z niego korzystać na naszej stronie zawartości Volkswagen Golf 8jak odczytać kod błędu w Volkswagen Golf 8.

Wyłącz lampkę serwisową, korzystając z instrukcji serwisowej Twojego Volkswagena Golfa 8:

Wreszcie może wydawać się to oczywiste, ale dokładną procedurę dla swojego modelu samochodu znajdziesz w instrukcji obsługi samochodu. Jeśli żadna z naszych technik nie działa, zapraszamy do obejrzenia.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Volkswagena Golfa 8, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 8.

Weiterlesen:
Jak zdjąć kołpak z mojego Volkswagena Golfa 3 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector