Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć lampkę serwisową Volkswagen Transporter 4

Zwracanie uwagi na swój pojazd jest ważne w dzisiejszych czasach, prawdę mówiąc, jeśli nie wykonujesz najniższego rutynowego serwisu lub jeśli nie bierzesz pod uwagę oznak nieprawidłowości, istnieje duże ryzyko, że Twój samochód zużyje. To jest dokładnie ten temat, na którym się dzisiaj skupimy, jedną ze wskazań, które najbardziej wpływają na kierowców, jest miernik wymiany oleju, jak wyłączyć lampkę serwisową w Volkswagen Transporter 4? Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, co wskazuje ten miernik, a następnie w drugim kroku procedurę, którą należy wykonać, aby wykonać reset wskaźnika serwisowego w Volkswagen Transporter 4? .

Zainteresowanie i działanie światła serwisowego Volkswagen Transporter 4:

Zacznijmy nasz przewodnik od znaczenie lampki serwisowej na desce rozdzielczej Twojego Volkswagena Transportera 4 .

Co oznacza kontrolka serwisowa w Volkswagen Transporter 4?

Zacznijmy naszą treść od zainteresowania kontrolką serwisową na Twoim Volkswagen Transporter 4. Celem tego miernika jest powiadomienie Cię o konieczności wykonania rutynowego przeglądu Twojego Volkswagen Transporter 4, tj. wymiany oleju. W zależności od typu silnika Twojego pojazdu i używanego oleju będziesz musiał to robić co 15 000 / 20 000 / 30 000 km… Ten parametr określa producent. Generalnie będziesz w stanie zidentyfikować tę lampkę ostrzegawczą, ponieważ jest zmaterializowana w formie płaskiego klucza na desce rozdzielczej który jest wyświetlany po włączeniu Volkswagena Transportera 4. Ten licznik jest równie często znany jako lampka serwisowa w Volkswagen Transporter 4 .

Po co resetować lampkę serwisową na zero w Volkswagen Transporter 4?

.

Kiedy zlecisz wymianę oleju przez swojego mechanika, należy zresetować tę lampkę, abyś mógł być poinformowany, kiedy musisz zrobić następną wymianę oleju i aby lampka serwisowa zapala się po przybyciu na czas konserwacji Twojego Volkswagena Transportera 4 . Jednak niezależnie od tego, czy dokonasz własnej wymiany oleju, będziesz musiał zresetować ten licznik z tych samych przyczyn. Ostatnia możliwość, sam wymieniasz olej i chcesz odsprzedać swojego Volkswagena Transportera 4, lepiej, aby przyszły nabywca miał pewność, że wykonałeś rutynowy serwis pojazdu . Nie wahaj się i zapoznaj się z naszą treścią, który olej wybrać do wymiany oleju w Volkswagen Transporter 4.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Volkswagen Transporter 4

Jak wyłączyć lampkę serwisową w Volkswagen Transporter 4?

Przejdźmy teraz do części, która na pewno najbardziej Cię interesuje, jak wyłączyć lampkę serwisową w Volkswagen Transporter 4? Istnieje kilka metod opartych na roczniku twojego samochodu i opcjach twojego pojazdu silnikowego, po prostu ci damy główne metody resetowania wskaźnika serwisowego pojazdu silnikowego; .

wyłącz lampkę serwisową przyciskiem licznika kilometrów:

Pierwsze rozwiązanie, możesz spróbować pojazd silnikowy, naciskając przycisk licznika kilometrów w swoim Volkswagen Transporter 4, a następnie włącz zapłon i pozwól nacisnąć i przytrzymać przez 10 sekund. Wystarczy wyłączyć zapłon i uruchomić pojazd, aby sprawdzić, czy ta procedura jest kompatybilna z Twoim Volkswagen Transporter 4.

wyłącz światło serwisowe za pomocą kierunkowskazu comodo:

Druga możliwość, będziesz mógł wyłącz lampkę serwisową swojego Volkswagena Transportera 4 dzięki migającej komodzie tego pojazdu . Wystarczy, że przy wyłączonym silniku i włączonym zapłonie wciśniesz przycisk na górze comodo, aż na desce rozdzielczej pojawi się zbiornik z kroplą oleju, przytrzymaj go, aż zniknie kontrolka.

wyłączyć lampkę serwisową w Volkswagen Transporter 4 za pomocą przyrządu diagnostycznego OBD:

.

Metoda, która zadziała we wszystkich modelach, ale wymaga narzędzia diagnostycznego. Możesz dzięki wtyczce diagnostycznej Twojego Volkswagena Transportera 4 zresetuj wskaźnik odpływu, działając na jego komputerze . Potrzebujesz narzędzia OBD, które kosztuje od 10 do 50 euro, możesz dowiedzieć się, jak z niego korzystać, w naszej treści Volkswagen Transporter 4jak odczytać kod błędu w Volkswagen Transporter 4.

Wyłącz lampkę serwisową, korzystając z instrukcji serwisowej Twojego Volkswagen Transporter 4:

Wreszcie, może się to wydawać logiczne, ale dokładną procedurę dla swojego modelu pojazdu znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jeśli żadna z naszych technik nie działa, spójrz.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Volkswagena Transporter 4, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Transporter 4.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagen Transporterze?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector