Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć lampkę serwisową Volkswagen Up!

W dzisiejszych czasach pilnowanie samochodu jest konieczne, a nawet jeśli nie wykonujesz najdrobniejszych rutynowych czynności serwisowych lub jeśli nie myślisz o sygnałach nieprawidłowości, ryzykujesz, że Twój samochód zużyje. Na tym właśnie się dzisiaj skupimy, jedną ze wskazań, że najbardziej przeszkadza kierowcom miernik wymiany oleju, jak wyłączyć lampkę serwisową w Volkswagen Up!? Aby to osiągnąć, najpierw zobaczymy, co oznacza ten miernik, a następnie w drugim kroku procedurę, której należy się trzymać, aby wykonać reset wskaźnika serwisowego w Volkswagen Up!? .

Zainteresowanie i działanie lampki serwisowej Volkswagen Up!:

Zacznijmy nasz przewodnik od objaśnienie lampki serwisowej na desce rozdzielczej Twojego Volkswagena Up! .

Jaka jest kontrolka serwisowa w Volkswagen Up! oznacza?

Zacznijmy nasz artykuł od zainteresowania lampką serwisową w Twoim Volkswagen Up!. Celem tego miernika jest powiadomienie o konieczności wykonania rutynowego przeglądu Twojego Volkswagena Up!, tj. wymiany oleju. W zależności od typu silnika pojazdu i używanego oleju, będziesz musiał to osiągnąć co 15 000 / 20 000 / 30 000 km… O tej zmiennej decyduje producent. Generalnie będziesz w stanie dostrzec to ostrzeżenie, ponieważ się zmaterializowało w formie płaskiego klucza na desce rozdzielczej który jest wyświetlany po uruchomieniu Volkswagena Up!. Ten licznik jest również czasami nazywany lampka serwisowa w Volkswagen Up! .

Po co resetować lampkę serwisową na zero w Volkswagen Up!?

.

Po wymianie oleju w garażu należy zresetować tę lampkę, abyś mógł zostać powiadomiony, kiedy musisz dokonać następnej wymiany oleju i aby lampka serwisowa zapala się, gdy przybędziesz na czas konserwacji Twojego Volkswagena Up! . Z drugiej strony, nawet jeśli dokonasz własnej wymiany oleju, będziesz musiał zresetować ten licznik z tych samych przyczyn. Ostatnia okazja, sam wymieniasz olej i chcesz odsprzedać swojego Volkswagena Up!, lepiej dla przyszłego nabywcy, że wykonałeś rutynowy serwis samochodu . Nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszym artykułem na temat wyboru oleju do wymiany oleju w Volkswagen Up!.

Weiterlesen:
Okno naklejone na Volkswagen Up!, co mogę zrobić ?

Jak wyłączyć lampkę serwisową w Volkswagen Up!?

Przejdźmy teraz do części, która na pewno Cię najbardziej zainteresuje w tym artykule, jak wyłączyć lampkę serwisową w Volkswagen Up!? Istnieje kilka metod w zależności od roku posiadania samochodu i opcji pojazdu silnikowego, my tylko damy Ci główne sposoby resetowania wskaźnika serwisowego pojazdu silnikowego .

wyłącz lampkę serwisową przyciskiem licznika kilometrów:

Pierwsze lekarstwo, możesz spróbować wyłączyć pojazd silnikowy, naciskając przycisk licznika kilometrów w swoim Volkswagen Up!, a następnie włączyć zapłon i pozostawić nacisnąć i przytrzymać przez 10 sekund. Wystarczy wyłączyć zapłon i uruchomić pojazd, aby sprawdzić, czy ten proces jest kompatybilny z Twoim Volkswagenem Up!.

wyłącz światło serwisowe za pomocą kierunkowskazu comodo:

Druga okazja, będziesz mógł wyłącz lampkę serwisową swojego Volkswagena Up! dzięki migającemu komodo tego . Wystarczy, że przy wyłączonym silniku i włączonym zapłonie wciśniesz przycisk na górze comodo, aż na desce rozdzielczej pojawi się zbiornik z kroplą oleju, przytrzymaj go, aż zgaśnie kontrolka.

wyłącz lampkę serwisową w Volkswagen Up! za pomocą przyrządu diagnostycznego OBD:

.

Metoda, która zadziała we wszystkich modelach, ale wymaga narzędzia diagnostycznego. Możesz dzięki wtyczce diagnostycznej Twojego Volkswagena Up! zresetuj wskaźnik odpływu, działając na jego komputerze . Potrzebujesz narzędzia OBD, które kosztuje od 10 do 50 euro, możesz dowiedzieć się, jak go używać, z naszego artykułu Volkswagen Up!jak odczytać kod błędu w Volkswagen Up!.

Wyłącz lampkę serwisową, korzystając z instrukcji serwisowej Twojego Volkswagena Up!:

Wreszcie może się to wydawać oczywiste, ale dokładną procedurę dla swojego modelu samochodu znajdziesz w instrukcji obsługi samochodu. Jeśli żadna z naszych technik nie działa, zapraszamy do obejrzenia.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Volkswagen Up! ?

Aby dowiedzieć się więcej o Volkswagen Up!, spójrz na Volkswagen Up! Kategoria.

Ссылка на основную публикацию