Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyłączyć lampkę serwisową Volvo XC60

Zwracanie uwagi na swój samochód jest koniecznością w dzisiejszych czasach, prawdę mówiąc, jeśli nie wykonujesz minimalnej konserwacji lub jeśli nie zastanawiasz się nad oznakami nieprawidłowości, istnieje duże ryzyko, że Twój samochód stanie się nieprzyjemny dla posługiwać się. To jest dokładnie ten temat, o którym będziemy dzisiaj mówić, jedną ze wskazań, że najbardziej przeszkadza kierowcom miernik wymiany oleju, how to turn off service light on its Volvo XC60? Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, czemu odpowiada ten miernik, a następnie w drugim kroku, jak wykonać procedurę reset wskaźnika serwisowego w Volvo XC60? .

Korzyści i działanie lampy serwisowej Volvo XC60:

Zacznijmy nasz przewodnik od objaśnienie lampki serwisowej na desce rozdzielczej Twojego Volvo XC60 .

Co oznacza lampka serwisowa wskaźnika w Volvo XC60?

Let’s start our article with the interest of the service light on your Volvo XC60. The intent of this meter is to notify you to the need to carry out the maintenance of your Volvo XC60, i. e. the oil change. Based on the sort of engine unit of your car and the oil used, you will have to get this done every 15, 000 / 20, 000 / 30, 000 km… This variable will be decided by the manufacturer. You will generally be able to identify this warning light because it is materialized w formie płaskiego klucza na desce rozdzielczej który jest wyświetlany po uruchomieniu Volvo XC60. Ten licznik jest również czasami nazywany service light on Volvo XC60 .

Po co resetować lampkę serwisową na zero w Volvo XC60?

.

Kiedy wymiana oleju jest przeprowadzana w garażu, należy zresetować to światło, abyś mógł zostać ostrzeżony, kiedy musisz dokonać następnej wymiany oleju i aby service light turns on when you arrive at the time to do the maintenance of your Volvo XC60 . Z drugiej strony, nawet jeśli dokonasz własnej wymiany oleju, będziesz musiał zresetować ten licznik z tych samych powodów. Ostatnia możliwość, sam wymieniasz olej i chcesz odsprzedać swoje Volvo XC60, lepiej, aby przyszły nabywca miał pewność, że przeprowadziłeś konserwację samochodu . Nie wahaj się zasięgnąć porady w naszym artykule na temat wyboru oleju do wymiany oleju w Volvo XC60.

Weiterlesen:
Fotel utknął Volvo XC60 na swoim miejscu

Jak wyłączyć lampkę serwisową w Volvo XC60?

Przejdźmy teraz do części, w której z pewnością najbardziej entuzjastycznie podchodzisz do tego artykułu, jak wyłączyć lampkę serwisową w Volvo XC60? Istnieje kilka metod opartych na roczniku twojego samochodu i opcjach twojego samochodu, po prostu ci damy główne metody resetowania wskaźnika serwisowego twojego samochodu; .

wyłącz lampkę serwisową przyciskiem licznika kilometrów:

Pierwsze lekarstwo, możesz spróbować wyłącz samochód, naciskając przycisk licznika kilometrów w swoim Volvo XC60, a następnie włącz zapłon i pozwól nacisnąć i przytrzymać przez 10 sekund. Wystarczy wyłączyć zapłon i uruchomić pojazd, aby sprawdzić, czy ten proces jest zgodny z Twoim Volvo XC60.

wyłącz światło serwisowe za pomocą kierunkowskazu comodo:

Druga możliwość, będziesz mógł wyłącz lampkę serwisową swojego Volvo XC60 dzięki migającemu komodo tego . Wystarczy, że przy wyłączonym silniku, włączonym zapłonie wciśniesz przycisk na górze comodo, aż na desce rozdzielczej pojawi się zbiornik z kroplą oleju, przytrzymaj go, aż zgaśnie kontrolka.

wyłącz lampkę serwisową w Volvo XC60 za pomocą narzędzia diagnostycznego OBD:

.

Podejście, które będzie działać we wszystkich modelach, ale wymaga narzędzia diagnostycznego. Możesz dzięki wtyczce diagnostycznej Twojego Volvo XC60 zresetuj wskaźnik spustu, działając na jego komputerze . Potrzebujesz narzędzia OBD, które kosztuje od 10 do 50 euro. Możesz dowiedzieć się, jak z niego korzystać, w naszym artykule Volvo XC60jak odczytać kod błędu w Volvo XC60.

Wyłącz lampkę serwisową, korzystając z instrukcji serwisowej Twojego Volvo XC60:

Wreszcie, może wydawać się to oczywiste, ale dokładny proces dla Twojego modelu pojazdu znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jeśli żadna z naszych technik nie działa, zapraszamy do obejrzenia.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volvo XC60, zapoznaj się z naszą kategorią Volvo XC60.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w Volvo XC60?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector