Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyjąć tylne siedzenie Hyundai Genesis ?

Chęć naprawienia drobnych problemów, które można rozwiązać w swoim pojeździe, staje się coraz bardziej podstawowa. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczony na samochód jest pokaźny, więc staranie się o jego serwisowanie na własną rękę wydaje się dobrą opcją. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę siedzenia, pranie plam, czy wyjątkowo transportowanie ciężkich przedmiotów, niektórzy z Was myślą o tym jak zdjąć tylne siedzenie w Hyundai Genesis. W poniższych akapitach postaramy się przedstawić różne sposoby w zależności od roku i serii Twojego Hyundaia Genesis.

Jak wyjąć tylne siedzenie w Hyundai Genesis z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszej sytuacji. Jeśli próbujesz znaleźć technikę demontażu tylnego siedzenia Twojego Hyundai Genesis, które jest montowane tylko za pomocą 4 śrub, proces jest prawdopodobnie najprostszy. W rzeczywistości, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie jej z zapięć i zdjęcie.

Jak wyjąć tylne siedzenie Hyundai Genesis z systemem klipsów?

Metodologia jest teraz nieco trudniejsza, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są utrwalone w mocy, zawsze boimy się zbyt mocno naciągnąć i zniszczyć jedną. Jak zdjąć tylne siedzenie mojego Hyundaia Genesis wyposażonego w system zacisków? Zazwyczaj te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które wpina się w nią, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli to podejście nie działa, w większości przypadków wystarczy pociągnięcie, aby je uwolnić.

Weiterlesen:
Lampka olejowa Hyundai Genesis, która pozostaje włączona

Jak wymontować tylną kanapę Hyundai Genesis z systemem składania ze śrubami tylko z przodu

Wreszcie ostatnia technika zdejmowania tylnego siedzenia Twojego Hyundai Genesis, od kilku lat składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w takim przypadku jest to najprostsze podejście, jakie możesz mieć do zrealizowania. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinieneś być w stanie zdjąć tylne siedzenie swojego Hyundai Genesis.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby bez problemu usunąć tylne siedzenie pojazdu silnikowego. Jeśli planujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Hyundaia Genesis, napisaliśmy również kilka samouczków, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Hyundai Genesis, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Hyundai Genesis.

Ссылка на основную публикацию