Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w kordobie siedzenia?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, bardzo ważna jest pewność, że żarówki reflektorów działają przez cały czas. W rzeczywistości żarówki zużywają się części, które nieuchronnie przepalają się z upływem czasu i w związku z tym wymagają wymiany. Prawie na pewno jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych na kordobie siedzenia, napisaliśmy i opublikowaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać ten proces bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w kordobie siedzenia, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w kordobie siedzenia?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w kordobie siedzenia, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w kordobie siedzenia bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak to podejście jest najmniej trudne, nie ma pewności, że możesz to zrobić w swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w kordobie siedzenia:

  • Przechodząc pod zderzakiem swojego siedzenia cordoba: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnieść go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych w kordobie siedzenia i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną w swoim siedzeniu cordoba

    .

  • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w kordobie siedzenia.

    Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w kordobie siedzenia, zdejmując zderzak?

    Przyjrzymy się teraz sprawie, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka z siedzenia w Cordobie, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz najpierw zdjąć przedni zderzak z kordoby siedzenia, nie wahaj się zapoznać z naszym kompletnym przewodnikiem, aby poznać dokładną technikę, wiedz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręć śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku świateł przeciwmgielnych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego na kordobie siedzenia w taki sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

    Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w kordobie siedzenia?

    Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie łatwiejszy, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

    • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
    • Odkręć tylną pokrywę reflektora od kordoby siedzenia.
    • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
    • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora w kordobie siedzenia
    • Odłóż wszystko z powrotem

    Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

    Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Cordoby z siedziskiem, spójrz na kategorię Cordoba z siedziskiem.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania, aby ustawić kordobę?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector