Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Chryslerze 200?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, musisz mieć pewność, że Twoje żarówki są cały czas sprawne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które z biegiem czasu z pewnością się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Pewnie jesteś na tej stronie bo jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Chryslerze 200, zamieściliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Po pierwsze, przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Chryslerze 200, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Chryslerze 200?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Chryslera 200, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej tradycyjne rozwiązania, aby wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Chrysler 200 ?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Chryslera 200 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż to rozwiązanie jest najmniej trudne, nie ma gwarancji, że uda ci się je wykonać na swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne metody wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Chrysler 200:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Chryslera 200: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Chryslera 200 i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Chryslera 200

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Chryslera 200.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Chryslerze 200, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz przypadek, w którym z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Chryslera 200, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Chryslera 200, nie wahaj się przeczytać naszego pełnego artykułu, aby dowiedzieć się, jak dokładnie przebiega proces, wiesz, podsumowując, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz miał do odkręcania śrub pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Chryslerze 200 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Chryslerze 200?

  Aby zakończyć, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby zmienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Chryslera 200.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Chryslera 200
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Chryslera 200, przejdź do naszej kategorii Chrysler 200.

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na moim Chryslerze 200, co robić ?
Ссылка на основную публикацию