Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Citroenie Ds5?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest upewnienie się, że żarówki reflektorów są stale wydajne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Citroenie Ds5, zamieściliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Citroenie Ds5, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Citroenie Ds5?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Citroenie Ds5, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Jak naprawić zablokowany kluczyk w moim Citroenie Ds5?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Citroen Ds5 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ten proces jest najmniej trudny, nie ma gwarancji, że możesz go wykonać w swoim pojeździe. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach zabraknie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Citroenie Ds5:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Citroena Ds5: Pierwsza technika, ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych Twojego Citroena Ds5 i nie będziesz miał żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Citroena Ds5

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś pojazd do góry, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Citroen Ds5.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Citroenie Ds5 zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sprawie, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Citroena Ds5, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdemontować przedni zderzak Twojego Citroena Ds5, nie wahaj się zapoznać z naszą pełną instrukcją, aby poznać dokładną operację, wiesz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz miał do odkręcania śrub pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Twoim Citroenie Ds5 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Citroenie Ds5?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę zespołu reflektora od swojego Citroena Ds5.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Citroena Ds5
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Citroena Ds5, spójrz na kategorię Citroen Ds5.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Citroen Ds5 ?
Ссылка на основную публикацию