Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Fiacie Panda 3?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów cały czas działają, jest naprawdę ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które nieuchronnie przepalą się na dłuższą metę i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Najprawdopodobniej jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Fiacie Panda 3, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności wizyty w warsztacie naprawczym. Najpierw przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Fiacie Panda 3, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Fiacie Panda 3?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Fiacie Panda 3, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne metody wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Jak uruchomić Fiata Pandę ?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Fiat Panda 3 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego auta. Niemniej jednak ten proces jest najmniej skomplikowany, nie ma pewności, że wykonasz go na swoim samochodzie. Właściwie, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Fiacie Panda 3:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Fiata Pandy 3: Pierwsza technika, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Fiata Pandy 3 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Fiacie Panda 3

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wyjaśniono wcześniej. wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Fiat Panda 3.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w swoim Fiacie Panda 3, zdejmując zderzak?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Fiata Pandy 3, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak w swoim Fiacie Pandzie 3, nie wahaj się zajrzeć do naszego pełnego przewodnika, aby poznać dokładną procedurę, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx, i że będziesz musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy wejść do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w Fiat Panda 3 w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w swoim Fiacie Panda 3?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby zmienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Fiata Pandy 3.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Fiata Pandy 3
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Fiacie Panda 3, przejdź do naszej kategorii Fiat Panda 3.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Fiat Panda 3
Ссылка на основную публикацию