Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim fotelu ibiza ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest upewnienie się, że żarówki reflektorów są cały czas działające. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki to części zużywające się, które oczywiście z czasem się przepalą i dlatego należy je wymienić. Pewnie tu jesteś, bo jeden z twoich reflektorów się przepalił i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych na fotelu ibiza, stworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim fotelu ibiza, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim fotelu ibiza?

Ta strona z treścią zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim fotelu ibiza, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej klasyczne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego siedzenia ibiza bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta metoda jest najprostsza, nie ma gwarancji, że możesz ją wykonać w swoim pojeździe. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim fotelu ibiza:

 • Przechodząc pod zderzakiem fotelika ibiza: Pierwsza technika, wsadzisz się pod swój pojazd, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego siedzenia ibiza i nie będziesz miał żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim fotelu ibiza

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś pojazd do góry, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wyjaśniono wcześniej. wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim fotelu ibiza.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w swoim fotelu ibiza, zdejmując zderzak?

  W tym momencie sprawdzimy okoliczność, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka fotelika ibiza, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak z fotelika ibiza, nie wahaj się zapoznać z naszym pełnym artykułem, aby poznać dokładną procedurę, wiesz, podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy, że uzyskasz dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgłowych i wymienisz żarówkę w swoim fotelu ibiza w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w swoim fotelu ibiza?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego siedzenia ibiza.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów w swoim siedzeniu ibiza
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat siedzenia ibiza, spójrz na kategorię siedzenia ibiza.

Weiterlesen:
Siedzenie ibiza światła hamowania pozostaje włączone, co robić ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector