Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Jeep Gladiator?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, upewnienie się, że żarówki reflektorów są rzeczywiście wydajne, jest naprawdę ważne. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się części, które z biegiem czasu oczywiście przepalają się i w związku z tym wymagają wymiany. Pewnie jesteś na tej stronie bo jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Jeepie Gladiatorze, zamieściliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Jeepie Gladiatorze, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Jeep Gladiator?

Zamierzamy rozpocząć tę stronę z treścią od wymiana przedniej żarówki światła przeciwmgielnego w Twoim Jeepie Gladiatorze, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej tradycyjne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Jeepie Gladiatorze?

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Jeepa Gladiatora bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że proces ten jest najłatwiejszy, nie ma pewności, że wykonasz go na swoim samochodzie. Prawda jest taka, że ​​w zależności od opcji i roku w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne metody wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Jeep Gladiator:

 • Przechodząc pod zderzakiem swojego Jeepa Gladiatora: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych swojego Jeepa Gladiatora i nie będziesz mieć żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Jeepa Gladiatora

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Jeepa Gladiatora.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Jeep Gladiator, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz przypadek, w którym z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Jeepa Gladiatora, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego samochodu. Aby to zrobić, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Jeepa Gladiatora, nie wahaj się zajrzeć do naszego pełnego artykułu, aby poznać dokładną operację, wiesz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Jeep Gladiator zgodnie z wcześniejszą procedurą.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Jeepie Gladiatorze?

  Nareszcie, jeśli zechcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie łatwiejszy, oto różne kroki, które należy wykonać, aby zmienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Jeepa Gladiatora.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów swojego Jeepa Gladiatora
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Jeepa Gladiatora, przejdź do naszej kategorii Jeep Gladiator.

Weiterlesen:
The air conditioning in my Jeep Gladiator is no longer cold
Ссылка на основную публикацию