Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Land Roverze LR4?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest upewnienie się, że żarówki reflektorów naprawdę działają. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które nieuchronnie przepalą się z upływem czasu i w rezultacie należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Land Roverze LR4, napisaliśmy i opublikowaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Land Roverze LR4, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną mojego Land Rovera LR4?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Land Rovera LR4, pamiętaj, że w zależności od rocznika i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Jak odczytać kod błędu w Land Roverze LR4?

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Land Rovera LR4 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak to podejście jest najprostsze, nie ma gwarancji, że możesz to zrobić w swoim samochodzie. Właściwie, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach zabraknie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne rozwiązania do wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Land Roverze LR4:

 • Wchodząc pod zderzak Land Rovera LR4: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowego buta, który chroni silnik i który spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Land Rovera LR4 i nie będziesz miał żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Land Rovera LR4

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego swojego Land Rovera LR4.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Land Roverze LR4 poprzez zdjęcie zderzaka?

  W tym momencie sprawdzimy przypadek, w którym z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Land Rovera LR4 w celu uzyskania dostępu do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz najpierw zdjąć przedni zderzak swojego Land Rovera LR4, nie wahaj się przeczytać naszego pełnego przewodnika, aby poznać dokładną operację, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz miał do odkręcania śrub pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Land Roverze LR4 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Land Roverze LR4?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Land Rovera LR4.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Land Rovera LR4
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Land Rovera LR4, spójrz na kategorię Land Rover LR4.

Weiterlesen:
Ekran dotykowy Land Rovera LR4 nie działa
Ссылка на основную публикацию