Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Mitsubishi Lancer?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów naprawdę działają, jest niezwykle ważne. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które nieuchronnie przepalają się wraz z upływem czasu i w konsekwencji wymagają wymiany. Najprawdopodobniej jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Mitsubishi Lancer, zamieściliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Mitsubishi Lancer, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Mitsubishi Lancer?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Mitsubishi Lancer, miej na uwadze, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama technika, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej klasyczne rozwiązania do wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Najlepsza jednostka główna dla Mitsubishi Lancer

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Mitsubishi Lancera bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ten proces jest najmniej trudny, nie ma pewności, że możesz go wykonać na swoim samochodzie. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Mitsubishi Lancer:

 • Wchodząc pod zderzak swojego Mitsubishi Lancera: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych Twojego Mitsubishi Lancer i nie będziesz miał żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Mitsubishi Lancer

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak opisano wcześniej wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Mitsubishi Lancer.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Mitsubishi Lancer, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz okoliczności, w których z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Mitsubishi Lancer, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak Twojego Mitsubishi Lancer, nie wahaj się zajrzeć do naszych kompletnych wytycznych, aby poznać dokładną operację, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w Mitsubishi Lancer w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Mitsubishi Lancer?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie prostsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Mitsubishi Lancera.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Mitsubishi Lancer
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mitsubishi Lancer, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Mitsubishi Lancer.

Weiterlesen:
Wibracje zmiany biegów w Mitsubishi Lancer ?
Ссылка на основную публикацию