Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Nissan Armada?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, zapewnienie ciągłej sprawności żarówek reflektorów ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które na dłuższą metę nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Nissan Armada, napisaliśmy i opublikowaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać ten proces bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Nissan Armada, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Nissan Armada?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Nissan Armada, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama technika, dlatego przedstawimy Ci dwie najczęstsze metody wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Jak zmienić światła postojowe w moim Nissan Armada?

Zmień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Nissana Armady bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie to wymiana żarówki bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Mimo, że to rozwiązanie jest najłatwiejsze, nie ma gwarancji, że uda ci się je zastosować w swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Nissan Armada:

 • Wchodząc pod zderzak Nissana Armada: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnieść go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych swojego Nissana Armady i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Nissan Armada

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Nissan Armada.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Nissan Armada, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Nissana Armada, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki przeciwmgielnej samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak swojego Nissana Armady, nie wahaj się przeczytać naszych kompletnych wytycznych, aby poznać dokładną technikę, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz miał do odkręcania śrub pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Nissan Armada w taki sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Nissan Armada?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Nissana Armady.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektorów Nissana Armady
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Nissan Armada, przejdź do naszej kategorii Nissan Armada.

Weiterlesen:
Jak zamontować elektryczny zaczep holowniczy Nissan Armada ?
Ссылка на основную публикацию