Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Oplu Agila ?

Nie ma znaczenia, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów są stale wydajne, jest naprawdę ważne. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które oczywiście z czasem się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawie na pewno jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w swoim Oplu Agila, zamieściliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Oplu Agila, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Oplu Agila?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Oplu Agila, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Wahanie podczas przyspieszania Opel Agila

Wymień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Opla Agili bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że proces ten jest najprostszy, nie ma gwarancji, że możesz go przeprowadzić w swoim samochodzie. Rzeczywistość jest taka, że ​​w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Oplu Agila:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Opla Agili: Pierwsze podejście, ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod samochodem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Opla Agili i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Opla Agili

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak opisano powyżej, aby wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Oplu Agila.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Oplu Agila, zdejmując zderzak?

  W tym momencie sprawdzimy okoliczność, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Opla Agili, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Opla Agili, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć do naszego pełnego artykułu, aby poznać dokładną technikę, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę lampy przeciwmgielnej w Oplu Agila w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w swoim Oplu Agila?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę zespołu reflektora od swojego Opla Agili.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów swojego Opla Agila
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Opla Agili, przejdź do naszej kategorii Opel Agila.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer Opel Agila ?
Ссылка на основную публикацию