Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Oplu Zafira Tourer?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, upewnienie się, że żarówki reflektorów są zawsze sprawne, jest konieczne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Oplu Zafira Tourer, utworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Oplu Zafira Tourer, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Oplu Zafira Tourer?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Oplu Zafira Tourer, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda do zastosowania, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej klasyczne strategie wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Oplu Zafirze Tourer nie jest już zimna

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Opla Zafiry Tourer bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta metoda jest najłatwiejsza, nie ma gwarancji, że możesz ją przeprowadzić w swoim pojeździe. W rzeczywistości, w oparciu o opcje i rok, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Oplu Zafira Tourer:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem swojego Opla Zafiry Tourer: Pierwsza technika, wsadzisz się pod swój pojazd, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod pojazdem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Opla Zafiry Tourer i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Oplu Zafira Tourer

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś pojazd na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wyjaśniono powyżej, aby wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Oplu Zafira Tourer.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Oplu Zafira Tourer, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz okoliczność, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Opla Zafiry Tourer, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak swojego Opla Zafiry Tourer, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeczytać naszą pełną instrukcję, aby poznać dokładną procedurę, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgłowego w Oplu Zafira Tourer w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w swoim Oplu Zafira Tourer?

  Aby zakończyć, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę zespołu reflektora od swojego Opla Zafiry Tourer.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Opla Zafiry Tourer
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  W przypadku dalszych pytań dotyczących Opla Zafiry Tourer zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią Opel Zafira Tourer.

Weiterlesen:
Lampka olejowa Opel Zafira 3, która pozostaje włączona
Ссылка на основную публикацию