Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot 208?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, zapewnienie ciągłego działania żarówek reflektorów jest konieczne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot 208, napisaliśmy i opublikowaliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie i nie musisz iść do swojego mechanika. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 208, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot 208?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 208, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ten sam proces, dlatego przedstawimy Ci dwa najbardziej tradycyjne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Cena wymiany tarczy hamulcowej do Peugeot 208 ?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 208 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak ta technika jest najmniej skomplikowana, nie ma gwarancji, że uda Ci się ją wykonać na swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot 208:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Peugeota 208: Pierwsza technika, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik i która spoczywa na zderzaku, uzyskasz dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych Twojego Peugeota 208 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną Twojego Peugeot 208

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 208.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Peugeot 208 poprzez zdemontowanie zderzaka?

  W tym momencie sprawdzimy okoliczności, w których z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Peugeot 208, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdemontować przedni zderzak w swoim Peugeot 208, nie wahaj się zapoznać z naszą pełną instrukcją, aby dowiedzieć się, jak dokładnie działa, wiesz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Peugeot 208 w ten sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 208?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od Twojego Peugeot 208.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Peugeot 208
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Peugeot 208, przejdź do naszej kategorii Peugeot 208.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę silnika Peugeot 208 ?
Ссылка на основную публикацию