Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot 3008?

Nie ma znaczenia, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, zapewnienie, że Twoje żarówki reflektorów rzeczywiście działają, ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które oczywiście po pewnym czasie się przepalą i w konsekwencji trzeba je wymienić. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot 3008, zamieściliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 3008, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot 3008?

Zamierzamy rozpocząć tę stronę z treścią za pomocą wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 3008, Powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama technika, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej klasyczne strategie wymiany przedniej żarówki światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Jak holować Peugeota 3008 ?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 3008 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak ta technika jest najmniej skomplikowana, nie ma gwarancji, że możesz ją wykonać w swoim pojeździe. Właściwie, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot 3008:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Peugeota 3008: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod pojazdem, nie wahaj się podnieść go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych Twojego Peugeot 3008 i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 3008

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś pojazd na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 3008.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Peugeot 3008 poprzez zdemontowanie zderzaka?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Peugeot 3008, aby mieć dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak w swoim Peugeot 3008, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zajrzeć do naszego kompletnego przewodnika, aby poznać dokładną technikę, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx, i że będziesz musiał odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdemontowaniu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przedniego światła przeciwmgielnego i wymienić żarówkę światła przeciwmgłowego w swoim Peugeot 3008 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 3008?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie prostsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od Twojego Peugeot 3008.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Peugeot 3008
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeota 3008, skonsultuj się z naszą kategorią Peugeot 3008.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Peugeot 3008 ?
Ссылка на основную публикацию