Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot 307?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów zawsze działają, jest niezwykle ważne. Rzeczywistość jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot 307, napisaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę operację bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 307, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot 307?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 307, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może nie być to dokładna metoda do wykorzystania, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Szyba zablokowana w Peugeot 307, co mogę zrobić ?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 307 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ta technika jest najmniej trudna, nie ma pewności, że możesz ją wykonać w swoim pojeździe. W rzeczywistości, zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot 307:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Peugeota 307: Pierwsza technika, wsadzisz się pod swój pojazd, nie wahaj się podnieść go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych Twojego Peugeot 307 i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 307

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano wcześniej wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 307.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Peugeot 307 poprzez zdemontowanie zderzaka?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w Twoim modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Peugeot 307, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz przede wszystkim zdjąć przedni zderzak w swoim Peugeot 307, nie wahaj się zapoznać z naszym kompletnym przewodnikiem, aby poznać dokładną technikę, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Peugeot 307 w taki sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 307?

  Aby zakończyć, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od Twojego Peugeot 307.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Peugeot 307
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeot 307, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Peugeot 307.

Weiterlesen:
Peugeot 307 Cc, który już nie przyspiesza
Ссылка на основную публикацию