Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot 4007?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o Twój budżet, pewność, że Twoje żarówki są zawsze sprawne, jest niezwykle ważne. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które z biegiem czasu nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot 4007, napisaliśmy i opublikowaliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 4007, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot 4007?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 4007, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne metody wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Wahanie podczas przyspieszania Peugeot 4007

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 4007 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego auta. Chociaż to podejście jest najłatwiejsze, nie ma gwarancji, że możesz je wykonać w swoim samochodzie. Prawda jest taka, że ​​w zależności od opcji i roku w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot 4007:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Peugeota 4007: Pierwsza technika to wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgielnych Twojego Peugeota 4007 i nie będziesz miał więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 4007

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 4007.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Peugeot 4007 poprzez zdemontowanie zderzaka?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Peugeot 4007, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdemontować przedni zderzak w swoim Peugeot 4007, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszą pełną instrukcją, aby poznać dokładny proces, wiesz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręć śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przedniego światła przeciwmgielnego i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w Peugeot 4007 w ten sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 4007?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od Twojego Peugeot 4007.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Peugeot 4007
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Peugeota 4007, spójrz na kategorię Peugeot 4007.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Peugeot 4007 ?
Ссылка на основную публикацию