Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot 4008?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o badania przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest zapewnienie ciągłej sprawności Twoich żarówek. W rzeczywistości żarówki zużywają się części, które z biegiem czasu z pewnością przepalą się i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot 4008, zamieściliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać ten proces bez pomocy i bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Najpierw przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 4008, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot 4008?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 4008, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna technika, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 4008 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Mimo że ta technika jest najmniej skomplikowana, nie ma gwarancji, że uda Ci się ją wykonać na swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot 4008:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Peugeota 4008: Pierwsza technika, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnieść go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Pod samochodem wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, uzyskasz dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych Twojego Peugeot 4008 i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną Twojego Peugeot 4008

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby tak się stało, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot 4008.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Peugeot 4008 poprzez zdemontowanie zderzaka?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Peugeot 4008, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdemontować przedni zderzak w swoim Peugeot 4008, nie wahaj się przeczytać naszej pełnej instrukcji, aby poznać dokładną technikę, wiesz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręć śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę lampy przeciwmgielnej w Peugeot 4008 w ten sam sposób, jak wspomniano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot 4008?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie prostsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od Twojego Peugeot 4008.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Peugeot 4008
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeot 4008, skonsultuj się z naszą kategorią Peugeot 4008.

Weiterlesen:
Jak wymienić filtr kabinowy w moim Peugeot 4008 ?
Ссылка на основную публикацию