Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot e-2008 ?

Bez względu na to, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, konieczne jest upewnienie się, że żarówki są stale sprawne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które oczywiście z czasem się przepalą iw rezultacie trzeba je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot e-2008, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie i bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot e-2008, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w moim Peugeot e-2008?

Zaczniemy ten artykuł od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot e-2008, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne metody wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
Przyklejona szyba w Peugeot e-2008, co mogę zrobić ?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot e-2008 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego auta. Pomimo tego, że ta technika jest najłatwiejsza, nie ma pewności, że możesz ją wykonać w swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Peugeot e-2008:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Peugeota e-2008: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod samochodem, wystarczy zdjąć zaciski plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Peugeota e-2008, mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot e-2008

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak opisano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Peugeot e-2008.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Peugeot e-2008 zdejmując zderzak?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Peugeot e-2008, aby uzyskać dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, musisz najpierw zdemontować przedni zderzak w swoim Peugeot e-2008, nie wahaj się przejrzeć naszej pełnej instrukcji, aby poznać dokładną procedurę, wiedz, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w Twoim Peugeot e-2008 w taki sam sposób, jak wspomniano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Peugeot e-2008?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora z Twojego Peugeot e-2008.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojego Peugeot e-2008
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Aby dowiedzieć się więcej o Peugeot e-2008, zajrzyj do kategorii Peugeot e-2008.

Weiterlesen:
Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Peugeot e-2008 ?
Ссылка на основную публикацию