Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Espace 3?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, upewnienie się, że żarówki reflektorów są rzeczywiście sprawne, jest niezwykle ważne. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które z biegiem czasu nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Espace 3, zamieściliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Po pierwsze, przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Espace 3, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Espace 3?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Espace 3, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładny proces, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Renault Espace 3 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza metoda to wymiana żarówki bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Pomimo tego, że strategia ta jest najmniej trudna, nie ma pewności, że wykonasz ją na swoim pojeździe. Prawda jest taka, że ​​w zależności od opcji i roku w niektórych modelach zabraknie miejsca na wymianę żarówki w ten sposób. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Espace 3:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Renault Espace 3: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod swój pojazd, nie wahaj się podnieść go na podnośniku, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod pojazdem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Espace 3 i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Renault Espace 3

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś pojazd, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Espace 3.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Espace 3, zdejmując zderzak?

  Sprawdzimy teraz okoliczność, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Renault Espace 3, aby mieć dostęp do przedniej żarówki światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, musisz najpierw zdemontować przedni zderzak w swoim Renault Espace 3, nie wahaj się przeczytać naszej pełnej instrukcji, aby dowiedzieć się, jak dokładnie działa, wiedz podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod pojazdem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Espace 3 w ten sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Espace 3?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Renault Espace 3.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojego Renault Espace 3
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Więcej wskazówek dotyczących Renault Espace 3 znajdziesz w kategorii Renault Espace 3.

Weiterlesen:
Jak zablokować Renault Espace z rozładowanym akumulatorem?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector