Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Espace 4?

Niezależnie od tego, czy chodzi o twoje własne bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, upewnienie się, że żarówki są rzeczywiście sprawne, jest niezwykle ważne. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się części, które oczywiście na dłuższą metę się przepalą i w związku z tym trzeba je wymienić. Prawdopodobnie jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Espace 4, stworzyliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Espace 4, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Espace 4?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Espace 4, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama technika, dlatego przedstawimy Ci dwie najbardziej tradycyjne metody wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Maska utknęła w moim Renault Espace 4, co mogę zrobić?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Renault Espace 4 bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez zdejmowania zderzaka Twojego samochodu. Mimo że ta strategia jest najłatwiejsza, nie ma gwarancji, że uda Ci się ją zastosować w swoim samochodzie. Prawda jest taka, że ​​w zależności od opcji i roku w niektórych modelach zabraknie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Espace 4:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Renault Espace 4: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnieść go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni silnik i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Espace 4 i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną Twojego Renault Espace 4

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. W tym celu podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano powyżej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Espace 4.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Espace 4, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Renault Espace 4, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, najpierw będziesz musiał zdemontować przedni zderzak swojego Renault Espace 4, nie wahaj się przeczytać naszej pełnej instrukcji, aby poznać dokładną technikę, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręć śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdemontowaniu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgłowych i wymienić żarówkę w Twoim Renault Espace 4 w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Espace 4?

  Nareszcie, jeśli zechcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby zmienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Renault Espace 4.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektorów Twojego Renault Espace 4
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Renault Espace 4, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Renault Espace 4.

Weiterlesen:
Jakie paliwo do Renault Espace 4 ?
Ссылка на основную публикацию