Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Grand Espace?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy budżet, zapewnienie ciągłego działania żarówek jest naprawdę ważne. W rzeczywistości żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i chcesz wiedzieć jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Grand Espace, napisaliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. Po pierwsze przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Grand Espace, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Grand Espace?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Grand Espace, powinieneś wiedzieć, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być ta sama metoda, dlatego przedstawimy Ci dwie najczęstsze techniki wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Weiterlesen:
GPS Renault Espace 3 nie działa Renault Espace 3

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Renault Grand Espace bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza technika, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Chociaż ten proces jest najmniej skomplikowany, nie ma gwarancji, że możesz go wykonać na swoim samochodzie. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Grand Espace:

 • Wchodząc pod zderzak swojego Renault Grand Espace: Pierwsza technika, ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa silnik i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Grand Espace i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Renault Grand Espace

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą klipsów dostarczonych w tym celu i wykonaj tę samą operację, jak wspomniano powyżej, aby wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Grand Espace.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Renault Grand Espace poprzez zdemontowanie zderzaka?

  Sprawdzimy teraz okoliczność, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Renault Grand Espace, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Renault Grand Espace, nie wahaj się przejrzeć naszego pełnego przewodnika, aby dowiedzieć się, jak dokładnie przebiega proces, pamiętaj, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz mieć do odkręcania śrub pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Grand Espace w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Grand Espace?

  Nareszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną osłonę reflektora od swojego Renault Grand Espace.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Renault Grand Espace
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Renault Grand Espace, zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią Renault Grand Espace.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w Renault Espace?
Ссылка на основную публикацию