Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Grand Modus?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, ocenę przydatności do ruchu drogowego, czy budżet, zapewnienie, że Twoje żarówki reflektorów są cały czas sprawne, ma fundamentalne znaczenie. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które na dłuższą metę oczywiście się przepalą i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Najprawdopodobniej jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Grand Modus, napisaliśmy i opublikowaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Grand Modus, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Grand Modus?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Grand Modus, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna technika, dlatego przedstawimy Ci dwie najczęstsze metody wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Silnik Renault Espace grzechocze, gdy jest zimny

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Renault Grand Modus bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie, wymienimy żarówkę bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Chociaż to rozwiązanie jest najmniej trudne, nie ma gwarancji, że uda ci się je przeprowadzić na swoim aucie. Właściwie, w zależności od opcji i roku, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Grand Modus:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem swojego Renault Grand Modus: Pierwsza technika, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnosić go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Gdy znajdziesz się pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która chroni jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Grand Modus i nie będziesz mieć więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec zamień przednią żarówkę przeciwmgielną swojego Renault Grand Modus

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Drugie rozwiązanie, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to osiągnąć, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą procedurę, jak wspomniano wcześniej, aby wymień żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Grand Modus.

  Jak wymienić przednią żarówkę przeciwmgielną w Twoim Renault Grand Modus, zdejmując zderzak?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Renault Grand Modus, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to osiągnąć, najpierw będziesz musiał zdjąć przedni zderzak swojego Renault Grand Modus, nie wahaj się przeczytać naszej pełnej instrukcji, aby poznać dokładną procedurę, pamiętaj, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz trzeba odkręcić śruby pod maską, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku świateł przeciwmgielnych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Grand Modus w ten sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Grand Modus?

  Na koniec, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; technika jest znacznie łatwiejsza, oto różne kroki, które należy wykonać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę zespołu reflektora od swojego Renault Grand Modus.
  • Po wykryciu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Włóż nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego do bloku reflektora Twojego Renault Grand Modus
  • Odłóż wszystko na miejsce

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Renault Grand Modus, przejdź do naszej kategorii Renault Grand Modus.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzacji w Renault Grand Modus ?
Ссылка на основную публикацию