Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Kadjar?

Niezależnie od tego, czy chodzi o twoje własne bezpieczeństwo, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o portfel, musisz mieć pewność, że żarówki reflektorów naprawdę działają. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się części, które z czasem nieuchronnie się przepalą i w związku z tym trzeba je wymienić. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich reflektorów jest przepalony i martwisz się o jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Kadjar, zamieściliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. Na początek przyjrzymy się wymianie żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Kadjar, a następnie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Kadjar?

Zaczniemy tę stronę z treścią od wymiana żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Kadjar, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia Twojego samochodu może to nie być dokładna metoda, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Renault Kadjar?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Renault Kadjar bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsza opcja, wymienimy żarówkę bez demontażu zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak to podejście jest najmniej skomplikowane, nie ma pewności, że możesz je wykonać na swoim samochodzie. Prawda jest taka, że ​​w zależności od opcji i roku w niektórych modelach zabraknie miejsca na wymianę żarówki tą metodą. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Kadjar:

 • Przejeżdżając pod zderzakiem Twojego Renault Kadjar: Przy pierwszym podejściu ustawisz się pod samochodem, nie wahaj się podnieść go podnośnikiem, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz mieć dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Kadjar i nie będziesz mieć żadnych więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w swoim Renault Kadjar

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga opcja, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód na podnośniku, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj tę samą operację, jak wspomniano wcześniej, aby wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Kadjar.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Kadjar poprzez zdjęcie zderzaka?

  Przyjrzymy się teraz sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu musisz zdjąć zderzak Twojego Renault Kadjar, aby mieć dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, najpierw będziesz musiał zdemontować przedni zderzak swojego Renault Kadjar, nie zastanawiaj się dwa razy, aby zapoznać się z naszą kompletną instrukcją, aby poznać dokładną technikę, wiedzieć, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będzie musiał odkręcić śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do przedniego bloku lamp przeciwmgielnych i wymienić żarówkę w Twoim Renault Kadjar w taki sam sposób, jak opisano wcześniej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Kadjar?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; metoda jest znacznie prostsza, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę zespołu reflektora od swojego Renault Kadjar.
  • Po znalezieniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Renault Kadjar
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne znów działają prawidłowo, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Renault Kadjar, przejdź do naszej kategorii Renault Kadjar.

Weiterlesen:
Jak naprawić zablokowany kluczyk w moim Renault Kadjar?
Ссылка на основную публикацию