Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Renault Master?

Nie ma znaczenia, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o testy przydatności do ruchu drogowego, czy o budżet, bardzo ważne jest, aby mieć pewność, że Twoje żarówki są zawsze sprawne. Prawda jest taka, że ​​żarówki zużywają się na części samochodowe, które z czasem nieuchronnie się przepalą iw rezultacie trzeba je wymienić. Pewnie jesteś na tej stronie bo jeden z twoich reflektorów jest przepalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Master, napisaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać ten proces bez pomocy i bez konieczności udawania się do warsztatu. Na początek przyjrzymy się, jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Master, a po drugie, jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim samochodzie.

Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w moim Renault Master?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Renault Master, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia samochodu może to nie być ten sam proces, dlatego przedstawimy Ci dwa najczęstsze sposoby wymiany żarówki przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim pojeździe.

Weiterlesen:
Przyśpieszające wibracje w Renault Master, co robić ?

Wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego swojego Renault Master bez zdejmowania zderzaka.

Pierwsze rozwiązanie to wymiana żarówki bez wyjmowania zderzaka Twojego samochodu. Niemniej jednak ta metoda jest najprostsza, nie ma gwarancji, że możesz ją wykonać na swoim samochodzie. Prawda jest taka, że ​​zgodnie z opcjami i rokiem, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Renault Master:

 • Wchodząc pod zderzak Twojego Renault Mastera: Pierwsze podejście, wsadzisz się pod samochód, nie wahaj się podnieść go za pomocą podnośnika, jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca pod zderzakiem. Będąc pod samochodem, wystarczy zdjąć klipsy plastikowej stopki, która zakrywa jednostkę silnika i która spoczywa na zderzaku, będziesz miał dostęp do bloku świateł przeciwmgłowych swojego Renault Mastera i nie będziesz miał żadnego więcej (jeśli masz wystarczająco dużo miejsca) zdejmij plastikową osłonę, odłącz wtyczkę, naciśnij metalową część, aby wyjąć żarówkę i na koniec wymień żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego Twojego Renault Master

  .

 • Po zdjęciu nadkola: Druga alternatywa, możesz zdjąć nadkole samochodu, aby uzyskać dostęp do bloku lamp przeciwmgielnych samochodu. Aby to zrobić, podnieś samochód, zdejmij przednie koła, a następnie zdejmij nadkole za pomocą dostarczonych w tym celu klipsów i wykonaj ten sam proces, jak opisano wcześniej, aby wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Master.

  Jak wymienić żarówkę przedniego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Master, zdejmując zderzak?

  W tym miejscu przyjrzymy się sytuacji, w której z powodu braku miejsca w modelu samochodu jesteś zobowiązany do zdjęcia zderzaka Twojego Renault Master, aby uzyskać dostęp do żarówki przedniego światła przeciwmgielnego Twojego samochodu. Aby to zrobić, najpierw będziesz musiał zdemontować przedni zderzak swojego Renault Mastera, nie wahaj się przejrzeć naszego pełnego artykułu, aby poznać dokładną technikę, pamiętaj, aby podsumować, że będziesz potrzebować klucza torx i że będziesz musiał odkręć śruby pod osłoną, w nadkolach i pod samochodem. Po zdjęciu zderzaka wystarczy uzyskać dostęp do bloku przednich świateł przeciwmgłowych i wymienić żarówkę światła przeciwmgielnego w swoim Renault Master w taki sam sposób, jak opisano powyżej.

  Jak wymienić żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w Twoim Renault Master?

  Wreszcie, jeśli chcesz Zmień tylną żarówkę przeciwmgielną swojego samochodu; proces jest znacznie prostszy, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Przy bagażniku zdejmij wykładzinę podłogową z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora od swojego Renault Master.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnego światła przeciwmgielnego w samochodzie wyjmij wypaloną żarówkę
  • Umieść nową żarówkę tylnego światła przeciwmgielnego w bloku reflektora Twojego Renault Master
  • Odłóż wszystko z powrotem

  Sprawdź, czy światła przeciwmgielne działają poprawnie, zanim wyruszysz w drogę i gotowe.

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Renault Master, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Renault Master.

Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Renault Master ?
Ссылка на основную публикацию